Supplementler

Muscle & Fitness

Muscle & Fitness spor dergisi okuyucuya; egzersiz trendleri, beslenme temelleri, ekipman, takviye ve teknoloji gibi pek çok konuda bütüncül bir fitness yaklaşımı sunan antrenman partneridir. Amerikan fitness dergisi olan marka; kas geliştirmek, beslenmeyi iyileştirmek ve takviyeleri doğru kullanmak için tam egzersiz planları ve tavsiyeleri içeren nihai kaynaktır. Derginin editörleri antrenman ve beslenme alanında uzman kişilerdir. Dergiye destek verenler de fitness ve beslenme endüstrisinin önde gelen, profesyonel isimleridir.

Muscle & Fitness Dergisi

İster vücut geliştirme ve power lifting isterseniz crossfit gibi kuvvet antrenmanları ile ilgilenin ya da fitness dünyasına yeni adım atmış olun Muscle & Fitness, her sayfasında sorunlara çözüm üretmeye odaklanır. Daha fazla aktif yaşam talep eden ve nereden başlayacağını bilemeyen herkes için tasarlanır ve yazılır. Modern hayatın hızlı akışında bile kendini ihmal etmeyen, sağlıklı yaşamı hayatın akışına adapte edebilen ve her koşulda aktif kalabilenler için eğitim, beslenme, sağlık, güzellik ve moda konusunda da hizmet odaklı uzman tavsiyeleri sunar.

Muscle & Fitness dergisi okurları, sağlık kulüpleri içinde veya dışında, yaşamlarının her yönüne nüfuz eden ve çabuk adapte olabilecekleri, uygulaması kolay ve pratik bilgilerle yaşam tarzlarında değişiklik yaratacak adımları atabilirler. Muscle & Fitness Dergisi’nde yer alan egzersizler, eğitim programları, diyet ve takviye planı her seviyeden okurun hedeflerine ulaşmasına yardımcı olacaktır.

YÜKLENİYOR..

;