Supplementler
627 ürün listeleniyor.

Kas Kütlesi

Çoğu fitness tutkunu, ağırlık antrenmanı uygulayarak ve dengeli bir beslenme düzeni takip ederek ilerlemenin önemini bilir. Söz konusu kas kütlesi hedefi olduğunda antrenman planın yanı sıra beslenme düzenine eklenebilecek gıda takviyeleri de fitness tutkunlarının gündeminde yer alır.

Kas Kütlesi ve Beslenme İlişkisi

Kas kütlesi, sporcuların hedefleri veya kişisel tercihleri için önem taşıyan etkenlerin arasında yer alır. Egzersiz ve beslenme düzeni ise birbirini etkileyen unsurlar olarak karşımıza çıkar. Özellikle atletlerin, vücut geliştirme sporcularının veya yağsız kas kütlesi kazanmak isteyen kişilerin, antrenman ve beslenme ilişkisine ağırlık verdiği bilinmektedir. Çoğu sporcu hedeflerine ulaşmak adına belirli bir antrenman ve beslenme planını takip eder.


Hedef Odaklı Ürün Çeşitleri

Sporcu takviyeleri, sporculara yönelik olarak geliştirilmiş gıda takviyeleri olarak karşımıza çıkar. Sporcuların ya da fitness tutkunlarının kullandığı takviyeler söz konusu olduğunda ilk akla gelen ürün grubu protein tozlarıdır. Protein tozu çeşitleri arasında ise whey protein, izole protein, kazein proteini, kompleks protein, et proteini ve bitkisel protein yer alır. Kreatin takviyeleri de farklı seviyelerde pek çok sporcunun tercih ettiği supplement çeşitlerinden biri olarak bilinmektedir. Takviye ürünlerin içerisinde çeşitli bileşenler bir arada sunabilir. Aromasız seçeneklerin yanı sıra; çikolata ve kahve gibi birçok aroma seçeneğine sahip ürünler de yer almaktadır.


Sıkça Sorulan Sorular


Kas Kütlesi Nasıl Kazanılır?

Konu hakkında detaylı bilgi edinmek için burayı tıklayabilirsiniz.


Hedefe Yönelik Ürünler Nereden Satın Alınır?

Sporcuların hedeflerine yönelik gıda takviyeleri, fiziksel ve online mağazalar aracılığıyla satın alınabilir. Takviye ürün içeriklerinin yer aldığı tabloyu, günde kaç defa ve nasıl kullanılacağına dair bilgiyi yine online mağazalar aracılığıyla öğrenmek mümkündür. Ayrıca deneyimli satış temsilcilerinin bilgilerini paylaştığı fiziksel mağazalar aracılığıyla da ürünlerin içeriklerine ve kullanım koşullarına dair ayrıntılı bilgi edinebilirsiniz. Supplementler.com üzerinden piyasada öne çıkan birçok markanın gıda takviyelerine ulaşabilir, hedefinize yönelik olarak seçebileceğiniz ürünleri inceleyebilirsiniz. Dilediğiniz gıda takviyesini Supplementler.com üzerinden ya da Supplementler mağazalarından satın alabilirsiniz.


YÜKLENİYOR..