Supplementler
Harbinger Big Grip Pro Lifting Straps Siyah

229 TL

159 TL

Puanı: 79/100

MuscleCloth Lifting Strap Siyah

39 TL

Puanı: 87/100

Harbinger Grip Padded Lifting Straps Siyah

279 TL

195 TL

Puanı: 82/100

Harbinger Cotton Lifting Straps

89 TL

75 TL

Puanı: 72/100

Harbinger Heavy Duty Ankle Cuff Siyah

165 TL

129 TL

Puanı: 81/100

Harbinger Lifting Hooks

269 TL

255 TL

Puanı: 72/100

MC David Hex Pad Knee/Elbow Siyah

189 TL

Puanı: 86/100

MC David Power Shooter Arm Beyaz Large

159 TL

149 TL

Puanı: 86/100

MC David Elbow Band Dual Pad Siyah

189 TL

119 TL

Puanı: 86/100

MC David Knee Support Diz Destegi Siyah

135 TL

129 TL

Puanı: 82/100

MC David Arm Sleeves Mavi

175 TL

Puanı: 86/100

MC David Arm Sleeves Beyaz

175 TL

Puanı: 86/100

Bileklik ve dizlik gibi koruyucu ekipmanlarspor sırasında meydana gelmesi muhtemel olan sakatlanmaları ve yaralanmaları önlemeye yardımcı olan ürünlerdir.

Dizlik, Dirseklik ve Spor Bileklik modellerini Fitmoda'da inceleyin >>>

Özellikle yüksek ağırlıklarla antrenman yapan sporcular için bu ürünlerin sağladığı konfor ve koruma vazgeçilmezdir. Bilek ve diz sakatlanmalarının önüne geçmek amacıyla tasarlana bilek ve dizlik koruyucular spor salonu müdavimlerinin vazgeçilmez fitness aksesuarlarındandır.

Bileklik ve Dizlik Ne İşe Yarar?

Bileklik ve dizlik koruyucular spor salonunda meydana gelme ihtimali çok yüksek olan spor yaralanmalarına ve spor sakatlanmalarına yönelik özel olarak tasarlanan ürünlerdir. Spor salonlarının doğası gereği kişinin kendini sakatlayabileceği mekanlar olduğu unutulmamalıdır. 

Yerlerin kaygan olmasından kaynaklı diz yaralanmaları ve sakatlıklar sık görülebilmektedir.  Bir başka tehlikeli durum ise ağırlık antrenmanları sırasında dizlerin spor ekipmanlarına, ağırlık istasyonlarına ve makinelere çarpma tehlikesidir. Bu türden durumlara karşı dizlik koruyucular kullanmak kişinin spor salonunda daha konforlu bir şekilde ağırlık antrenmanlarına devam etmesini sağlamakta ve sakatlanmanın önüne geçmesine yardımcı olmaktadır.

Bileklik ve Dizlik Markaları

Harbinger Red Line dizlik koruyucu kırmızı-siyah çizgileriyle hem şık bir tercih hem de 200 cm uzunluğa sahiptir ve dizi tamamen sarmaktadır. Mc David Jumpy modeli ise voleybol sporcularına yönelik tasarlanan bir üründür ve lacivert, mavi, siyah ve kırmızı renk seçenekleri mevcuttur.

Bileklikler, ağırlık antrenmanlarında yüksek ağırlıkların bileklere zarar vermesini engeller. Kol kaslarını geliştiren egzersizlerde sakatlanma sık rastlanan bir durumdur. Bileklik takmak daha verimli antrenman deneyimi yaşanmasına da yardımcı olabilmektedir.

Harbinger Big Pro Lifting Straps tasarımıyla öne çıkan bir üründür. Bel bölgesini çalıştıran egzersizlerde rahatlıkla kullanılabilecek bu bileklik, ağırlık barını parmakların fazladan sıkılmadan kaldırılmasına olanak veren bir tasarıma sahiptir. Ağırlık barını kolayca kaldırmanıza olanak veren bu bileklik, bilek ve önkolların çabuk yorulmasını engelleyici özelliğe de sahiptir.

Bileklik ve Dizlik Çeşitler

Ağırlık antrenmanlarında kullanılan bileklik ve dizlik çeşitleri kullanım amacına göre farklılık göstermektedir. Belli türdeki egzersizler için tasarlanmış olan bileklikler olduğu gibi, tam koruma sağlaması amacıyla kolu tamamen saracak şekilde tasarlanmış olan bileklikler de bulunmaktadır. Bunların yanı sıra sadece aksesuar olarak ve şıklık sağlamak amacıyla da  bileklikler tercih edilebilmektedir. Dizlikler ise genel olarak sarmalı ya da hazır kalıplı olarak bulunmaktadır.

Bileklik ve Dizlik Fiyatları

Bileklik ve dizlik fiyatları marka, model ve kullanım amacına göre farklılık göstermektedir. Kaliteli malzemelerden üretilen bileklik ve dizlik koruyucular antrenman verimini arttırıp sakatlıklardan korunmada önemli rol oynamaktadır.

YÜKLENİYOR..