Supplementler
139 ürün listeleniyor.
Sporcard Premium Aylık Üyelik Kart

Tükendi

Ürünü İncele
Muscle & Fitness Ocak 2020 Sayısı

Tükendi

Ürünü İncele
Muscle & Fitness Nisan 2017 Sayısı

Tükendi

Ürünü İncele
Flex Aralık - Ocak 2020 Sayısı

Tükendi

Ürünü İncele
Flex Şubat - Mart 2017 Sayısı

Tükendi

Ürünü İncele
Flex Şubat - Mart 2018 Sayısı

Tükendi

Ürünü İncele
Muscle & Fitness Kasım 2019 Sayısı

Tükendi

Ürünü İncele
Flex Aralık - Ocak 2018 Sayısı

Tükendi

Ürünü İncele
Muscle & Fitness Eylül 2018 Sayisi

Tükendi

Ürünü İncele
Muscle & Fitness Haziran 2016 Sayısı

Tükendi

Ürünü İncele
Muscle & Fitness Eylül 2019 Sayısı

Tükendi

Ürünü İncele
Muscle & Fitness Ocak 2017 Sayısı

Tükendi

Ürünü İncele
Flex Nisan - Mayıs 2018 Sayısı

Tükendi

Ürünü İncele
Muscle & Fitness Nisan 2016 Sayısı

Tükendi

Ürünü İncele
Muscle & Fitness Ekim 2019 Sayısı

Tükendi

Ürünü İncele
Muscle & Fitness Ağustos 2019 Sayısı

Tükendi

Ürünü İncele
Flex Şubat - Mart 2020 Sayısı

Tükendi

Ürünü İncele
Muscle & Fitness Mart 2020 Sayısı

Tükendi

Ürünü İncele
Muscle & Fitness Mart 2019 Sayısı

Tükendi

Ürünü İncele

Spor Dergileri ve Fitness Üyelikleri

Fitness üyelik kartları fitness merkezleri ve spor salonlarında kullanılmak üzere verilen fiziksel ya da dijital kartları kapsar. Spor dergileri ise sporseverlere özel tüyoların yer aldığı motive edici içerikleri ile öne çıkar. Fitness üyeliği alarak spor salonlarına giriş hakkı elde edebilir, spor dergileri ile fitness yolculuğunuzu destekleyebilirsiniz.

Fitness Üyeliği Almanın Avantajları    

İster aktif kalmaya çalışan biri ister performans düzeyinizi geliştirmek isteyen bir sporcu olun; düzenli olarak spor salonuna gitmek hedeflerinizi destekleyecektir. Fitness üyeliği almak düzenli bir egzersiz programı oluşturmanıza ve buna bağlı kalmanıza yardımcı olacaktır.

Spor salonu üyeliği; spor salonuna daha sık gitmenin yanı sıra, kondisyon düzeyinizi başka şekillerde geliştirmenize de yardımcı olabilir. Başkalarının egzersiz stillerini gözlemleyebilir, eğitmenlerin profesyonel önerilerini dinleyebilir ve spor salonu ekipmanları ile egzersiz yapabilirsiniz. Eğitmen gözetiminde olduğunuz için egzersizleri daha doğru formda yapma konusunda da destek alabilirsiniz. Kısaca fitness üyelikleri, antrenman rutinleri oluşturmak ve bu rutinlere bağlı kalmak konusunda idealdir.

 

Fitness Üyeliğinde Öne Çıkan Markalar

Aktif yaşamın öneminin git gide fark edilmesiyle birlikte gelişen fitness sektöründe; pek çok fitness ve spor salonu piyasada yer alır. Hatta birden fazla spor salonuna giriş hakkı tanıyan ve fitness üyeliklerini daha kapsamlı hale getiren platformlar da mevcuttur. Bu konuda ise Sporcard markası öne çıkar. Sporcard; spor salonlarının fitness alanlarına hiçbir sınırlama olmadan, dilediğiniz kadar giriş yapabilmenize imkân tanıyan bir sistemdir. Sporcard ile kişiler, istedikleri spor salonundan tek bir üyelikle sınırsız yararlanma hakkı elde edilebilir.

 

Fitness Üyeliği Çeşitleri

Fitness üyeliklerinde klasik üyelik ve premium üyelik gibi farklı üyelik çeşitleri olabilir. Her üyelik çeşidi kendi içinde farklı avantajlar sunabilir. Bu anlamda her üyelik türünü kendi içinde değerlendirmek gerekir.

 

Fitness Üyelik Fiyatları

Fitness üyeliği fiyatları üyelik türüne ve hizmet çeşitlerine göre farklılık gösterebilir. Ayrıca taahhüt koşulu koymadan da fitness üyeliği veren sistemler mevcuttur. Premium ve klasik gibi farklı fitness üyelik kartlarına supplementler.com üzerinden ulaşabilir, tercihinizi size ve bütçenize uygun olanlardan yana yapabilirsiniz.


Spor Dergilerinin İçerikleri

Spor dergileri aylık, haftalık ya da dönemsel olarak raflarda ve online platformlarda yerini alır. Spor dergileri spor meraklılarına ve hayranlarına hitap eder, sporla ilgili çok çeşitli konuları kapsayan içerikleri ile öne çıkar. Spor dergilerinin içeriğinde ünlü sporcularla yapılan özel bir röportajlara denk gelebilir, farklı spor branşlarında öne çıkan sporcuların hikayelerini öğrenebilirsiniz. Spor dergilerinde antrenman performansına ve sporcu beslenmesine yönelik tüyolara da rastlayabilirsiniz. 


Sıkça Sorulan Sorular

Fitness Üyeliği Nasıl Alınır?

Fitness üyelik kartlarının birincil amacı, bireyleri fitness merkezinin aktif üyeleri olarak tanımlamaktır. Herhangi bir spor salonuna giderek fitness üyeliği oluşturabilir ve bu hizmetten yararlanabilirsiniz. Ayrıca üyelik hizmeti sunan platformlardan yararlarak fitness üyeliği kartı satın alabilir; herhangi bir taahhütte bulunmadan, farklı spor salonlarında antrenman yapabilirsiniz.

Online platformlardan alabileceğiniz fitness üyelik kartları ile fitness alanlarına dilediğiniz kadar giriş yapabileceğiniz hizmet çeşitlerini keşfedebilirsiniz. Fitness üyelik kartı satın alarak dilediğiniz bölgede, istediğiniz spor salonuna tek bir üyelik ile giriş yapabilirsiniz.

 

Birden Fazla Spor Salonuna Üye Olmak Mümkün mü?

Sporcard gibi platformlar antrenman yapmak için tek bir spor salonuna bağlı olma şartını ortadan kaldırabiliyor. Üyelik sunan platformlardan yararlanarak size yakın çevredeki spor salonlarından dilediğinizi seçebilirsiniz. Böylece mekân sınırını ortadan kaldırarak egzersiz deneyimi yaşayabilirsiniz.

 

Fitness Üyelik Kartları Nasıl Kullanılır?

Fitness üyelik kartlarının sunduğu hizmetler ve kullanım yolları değişkenlik gösterebilir. Üyelik kartı satın alındıktan sonra telefona indireceğiniz uygulama ile sisteme kayıtlı spor salonlarını görebileceğiniz; spor salonuna yaklaşınca check-in yaparak spor salonundan hizmet alabileceğiniz sistemler, size bu konuda kolaylık sağlayabilir.

 

YÜKLENİYOR..