Supplementler

Spor Dergileri ve Kitapları

Spor dergileri ve fitness dergileri spora yeni başlayan, uzun zamandır spor yapan ve antrenmanlar konusunda bilgisini arttırmak isteyen kişilere yönelik çıkan dergilerdir. Fitness dergisi dendiğinde dünya çapında tanıdık ve güvenilir isimler arasında Muscle & Fitness, bayanlara yönelik spor ve sağlıklı yaşam dergisi HERS ve profesyonel olarak vücut geliştirmeyle ilgilenen kişiler için yayın yapan FLEX akla gelmektedir.

Muscles & Fitness Spor Dergisi

Muscle & Fitness dünyanın en çok okunan ve güvenilen spor dergisidir. ABD merkezli yayın hayatına başlayan erkek fitness dergisi farklı ülkelerde de basılarak erkeklerin fitness ve sağlıklı yaşam konusunda kendilerini geliştirmelerine yardımcı olmaktadır.

Hers Kadın Spor Dergisi

HERS bayanlara yönelik sağlıklı yaşam ve fitness dergisidir. Bayanlara özel içerikleri, yemek tarifleri ve güzellik önerilerinin yanı sıra fitness ağırlıklı içeriğiyle diğer bayan dergilerinden farklılaşır.

Flex Vücut Geliştirme Dergisi

Vücut geliştirme sporunu profesyonelleri FLEX okur ve FLEX artık Türkiye’de. Antrenman ve beslenme önerileri en son bilimsel verilere dayanan FLEX, okuyucularının en verimli şekilde antrenmanlarını sürdürmeleri amaçlamaktadır.

YÜKLENİYOR..

;