Supplementler
45 ürün listeleniyor.

One Up

One Up, vitamin destek ürünleri, mineral takviyeleri ve multivitamin besin desteği ürünlerini kullanıcılar ile buluşturan önemli bir markadır. Bitkisel gıda takviye ürün seçeneklerine de sahip olan One Up, “Bir adım önde” olmak isteyen herkesin destek alabileceği geniş ürün yelpazesi ile kullanıcıların memnuniyetini kazanır.

 

 

One Up Ürünleri 

One Up ürünleri arasında mineral ve vitamin destek ürünleri, bitkisel takviyeler, özel besin destek ürünleri ve kemik destek ürünleri bulunur. Gün be gün ürünlerinin çeşitliliğini artıran One Up herkesin gereksinimini karşılayabilen farklı ürün formülasyonları ile insanlara hizmet etmeyi amaçlar.  

One Up Vitamin ve Besin Takviyeleri 

One Up markasının vitamin ve besin takviyeleri arasında C vitamini, multivitamin, selenyum mineral takviyesi, beta glukan ve daha birçok ürün çeşidi yer alır. Bitkisel besin takviyeleri araştıran kullanıcıların tercih edebildikleri ürün çeşitleri sunan One Up, kemik destek ürünleri ile de dikkat çeker. 

One Up Kalite Standartları 

One Up markası, besin desteği konusunda dünya çapında büyük önem arz eden GMP (İyi Üretim Uygulamaları) ve ISO sertifikalarına sahip VHMS üretim tesislerinde üretilir. One Up ürün çeşitleri uzman bir Ar-Ge ekibinin titiz çalışmaları sonucunda geliştirilir ve kullanıcıların beğenisine sunulur.

 

YÜKLENİYOR..