Supplementler
16 ürün listeleniyor.

Zeroshot

ZeroShot, Amerika’da kurulmuş sporcu gıdaları firması Stacker’a (NVE Pharmaceuticals) ait bir markadır. Stacker Europe firmasıyla Avrupa’ya dağıtım yapmaktadır. Yaklaşık 20 yıl önce kurulmuş olan firma sporcular tarafında ilgi ve güven kazanmıştır.

ZeroShot Ürün Çeşitleri

ZeroShot ürünleri sporcuların öncelikli gereksinimleri göz önünde bulundurularak oluşturulur. Sporcuların antrenman hedeflerine destek olacak sporcu takviyeleri sunan markanın ürün çeşitleri arasında L-karnitin ve BCAA gibi içeriklerin yer aldığı ürünler bulunur.

L-Karnitin

L-karnitin vücudumuzda vücutta doğal olarak üretilen, besinler aracılığıyla alınabildiği gibi takviyeler yoluyla da tüketilebilen amino asit türevi bileşenlerden biridir. ZeroShot L- Karnitin takviyeleri; taurin, kafein ve anhidroz, folik asit ve b12 vitamini gibi farklı bileşenleri içeren, farklı gramajlara sahip çeşitlere sahiptir.

BCAA

BCAA; lösin, izolösin ve valinden meydana gelen dallı zincirli amino asitlerin oluşturduğu bir amino asit grubunun kısaltılmış adıdır. Vücut tarafından doğal olarak üretilmeyen esansiyel amino asit grubuna giren BCAA’lar, besinler veya gıda takviyeleri yoluyla vücuda alınabilir. ZeroShot BCAA takviyeleri, kafein ve elektrolit gibi bazı içerikleri de bünyesinde barındırabilir.

 

ZeroShot Sporcu Takviyelerinin Formları

ZeroShot sporcu takviyeleri genelde karşımıza sıvı formda çıkar. Her formun kendine özgü kullanım avantajları bulunmaktadır. Tek kullanımlık şişede yer alan sıvı formdaki takviyeler, tüketicilere kolay taşıma ve pratik kullanım imkanı sunar. Sporcu besinlerini ayrıca yüksek servis miktarına sahip avantajlı boylarda da kullanıma sunulabilir.

 

ZeroShot Ürünlerinin Fiyatları

ZeroShot ürünlerinin fiyatları, içeriğinde yer alan bileşenlere ve gramajına bağlı olarak değişkenlik gösterebilir. İlgilendiğiniz ZeroShot ürününü supplementler.com üzerinden üyelere özel imkanlardan yararlanarak satın alabilirsiniz.

 

ZeroShot Ürünlerini Kullananların Yorumları

ZeroShot gıda takviyelerini kullananlar, diğer sporcu takviyelerinde olduğu gibi deneyimlerini Supplementler.com’un yorumlar bölümünde paylaşmaktadır. Ürünleri satın alan ve kullanan kişilerin yorumlarını okumak için bu bölümü inceleyebilirsiniz.

 

Sıkça Sorulan Sorular

ZeroShot Takviyeleri Nasıl Kullanılır?

Sıvı formdaki takviyeler genelde direkt olarak kullanılabilir. Ancak doğru kullanım şekli için öncelikle aldığınız gıda takviyesinin üzerinde yer alan kullanım talimatlarının takip etmelisiniz.

 

Kimler ZeroShot Takviyelerini Kullanabilir?

ZeroShot ürünleri genelde fitness ve spor hayatını benimseyenler tarafından tercih edilir. Ancak takviye ürünlerin kişiler üzerindeki etkileri fiziksel duruma göre farklılık gösterebilir. Herhangi bir gıda takviyesi kullanmadan mutlaka doktora danışılması önerilir.

 

ZeroShot Ürünleri Nasıl Saklanır?

Sporcu takviyelerinin genelde direkt güneş ışığı alan, nemli yerlerden uzak tutulması tavsiye edilir. Ayrıca sporcu takviyelerinin üzerinde yer alan saklama koşullarını da göz önünde bulundurmanızı öneririz.

 

ZeroShot Ürünleri Nereden Satın Alınır?

ZeroShot ürünlerine fiziksel ve online mağazalar aracılığıyla ulaşabilirsiniz. Takviye ürünlerin içeriklerinin yer aldığı tabloya ve nasıl kullanılacağına dair bilgiye yine online mağazalar aracılığıyla ulaşabilir ya da fiziksel mağazalardaki satış temsilcilerinden bilgi alabilirsiniz.  Dilediğiniz ZeroShot ürünlerini üyelere özel fırsatlardan yararlanarak; Supplementler.com üzerinden ya da Supplementler mağazalarından satın alabilirsiniz.


YÜKLENİYOR..