Supplementler
Kingsize Nutrition BCAA Complex + Glutamine Kombinasyonu
%16
İndirim

833 TL

699 TL

Puanı: 94/100

Kingsize Nutrition

Kingsize Nutrition olarak amacımız, hedefledikleri noktanın en iyisi olmak isteyen profesyonel sporcular için kaliteli içerik, yüksek servis ve güçlü formülasyonlarla en iyi sporcu gıdalarını üretmektir. Kingsize Nutrition; yüksek kar yerine kalite ve performansı gözeten, her şeyden önce ürettiği ürünlerin faydasıyla ses getirmeyi amaçlayan bir markadır.

Kingsize Nutrition Hakkında Kısa Bilgiler

Kingsize Nutrition, sporu bir yaşam tarzı olarak benimseyen profesyonel sporcuların ve vücut geliştiricilerin besin takviyesi ihtiyaçlarını karşılamalarına yardımcı olacak ürünler sunan bir markadır. Sporcuların antrenman verimliliğini bir üst seviyeye taşımasına katkıda bulunmayı amaçlayan Kingsize Nutrition, güçlü formülasyonu ile doğal beslenmeye destek olur.

Kingsize Nutrition sporcu besinleri, sporcuların antrenman öncesi veya sonrasında ihtiyaç duyabilecekleri takviyeleri içeren bir ürün gamına sahiptir. Amino asit, kreatin, güç ve performans kategorilerinde yer alan ürünleri, güçlü içeriği, yüksek servis miktarı ve avantajlı fiyatlarıyla öne çıkar.

Kingsize Nutrition ürünlerinin ham maddeleri dünyanın önde gelen üreticilerinden temin edilmekte olup üretimi Türkiye’de yapılmaktadır. Tüm ürünler; İyi Üretim Uygulaması (GMP), ISO 22000:2005 ve ISO 9001:2008 kalite ve güvence sertifikalarına sahip VHMS üretim tesislerinde üretilmektedir. Kaliteli ürünleri uygun fiyatlarla sporculara ulaştırmayı amaçlayan Kingsize Nutiriton, her ürün için kendi kategorisindeki en avantajlı ve ulaşılabilir ücretlendirme politikasını uygular.

Kingsize Nutrition Ürünleri

Amino asit, kreatin, güç ve performans kategorilerinde yer alan ürünlere sahip olan Kingsize Nutrition; sporcuların antrenman verimliliğini bir üst seviyeye taşımasına destek olacak gıda takviyesi çeşitlerini içerir. Su ve diğer içeceklerle karıştırılarak kolayca tüketilebilen ve vücut tarafından hızlıca emilebilen Kingsize Nutrition ürünleri, kolay bir tüketim imkânı sunar. Profesyonel sporcuların hedeflerine ulaşmalarını destekleyecek sporcu besinlerini, yüksek servis miktarına sahip avantajlı boylarla kullanıma sunar.  

Kingsize Nutrition Ürün Çeşitliliği

Sporcuların öncelikli gereksinimleri göz önünde bulundurularak oluşturulan başlıca ürünlerin özellikleri ve içerikleri; 

Bitkisel ham maddelerle üretilmiş BCAA ile glutamin tozundan oluşan Kingsize Nutrition BCAA + Glutamine Powder 1000 Gr, karpuz ve yeşil elma aromalarıyla tüketime sunulur.

Aromasız özelliği ile rahat tüketim yaratan Kingsize Nutrition Arginine Powder 750 gr, servis başına 500 gr’lık arjinin ihtiyacını karşılar.

%100 kreatin monohidrat içeren Kingsize Nutrition Creatine Powder 1000 Gr, kolaylıkla suya karışabilme ve vücutta hızlı emilebilme özellikleriyle öne çıkar.

Tavsiye edilen her serviste vücudun 1000 mg’lık sitrülin ihtiyacını karşılayan Kingsize Nutrition Citrulline Malate Powder 500 Gr, %100 saf formda sitrulin içerir.

İlave katkı maddesi olmaksızın %100 Beta Alanin’den oluşan Kingsize Nutrition Beta Alanine Powder 500 Gr, her serviste 3000 mg gıda takviyesi sağlar.

%100 L – Glutamin içeriğine sahip olan Kingsize Nutrition Glutamine Powder 750 Gr, kolay sindirilebilen formülüyle dikkat çeker.

YÜKLENİYOR..

;