Supplementler
MuscleCloth Termo Çanta Seti Siyah

179 TL

149 TL

Puanı: 97/100

MuscleCloth Termo Çanta Seti Gri

179 TL

149 TL

Puanı: 97/100

MuscleCloth Convertible Spor Çanta Siyah

198 TL

189 TL

Puanı: 89/100

MuscleCloth Deri Silindir Çanta Siyah

129 TL

109 TL

Puanı: 88/100

MuscleCloth Elite Kordonlu Spor Çanta Siyah

189 TL

169 TL

Puanı: 86/100

MuscleCloth Termo Çanta Seti Lacivert

179 TL

149 TL

Puanı: 97/100

MuscleCloth Deri Silindir Çanta Lacivert

129 TL

109 TL

Puanı: 88/100

MuscleCloth Deri Silindir Çanta Beyaz

129 TL

109 TL

Puanı: 88/100

MuscleCloth Convertible Spor Çanta Gri

198 TL

189 TL

Puanı: 89/100

Musclecloth Deri Silindir Çanta Vizon

129 TL

109 TL

Puanı: 88/100

Adidas 3 Stripes Duffel Çanta Siyah

309 TL

289 TL

Puanı: 83/100

Adidas Linear Cf Duffel Spor Çanta Siyah

339 TL

249 TL

Puanı: 81/100

Fitness ve antrenman gibi belli amaçlara yönelik kullanımlarda tercih edilen spor çanta, artık günlük yaşantının ve modanın da bir parçası haline gelmiştir.

Spor Çanta modellerini Fitmoda'da inceleyin >>>

Bu açıdan spor çanta tasarımlarında sadece fonksiyonellik değil, tasarım ve şıklık konuları da ön plana çıkmaktadır. Spor yapanlara yönelik olarak tasarlanan spor çantalar, genel olarak geniş yapıda olmaktadır. Bu sayede içerisine antrenman yaparken ya da spor salonuna giderken ihtiyaç duyulabilecek her şey (spor ayakkabı, takviyeler, antrenman kıyafetleri, futbol topu, basket bol topu gibi ) rahatlıkla koyulabilmektedir.

Spor Çanta Modelleri

Spor çantalarda tercih edilen önemli özellik, sağlamlık ve dayanıklılıktır. Spor yaparken kullanılacak olan malzemeler, normal spor çantaların taşıyacağı ağırlığın üstüne çıkabilmektedir. Kaliteli ve sağlam bir spor çanta bu ağırlığı dengeli ve rahat şekilde taşımayı kolaylaştırmaktadır.

Spor çantalar, tasarımlarına göre askılı spor çantalar, sırt çantaları, postacı çantaları ve omuz çantaları olarak kategorilendirilmektedir. Antrenman çantası, fitness çantası, yürüyüş çantası, dalış çantası ve av çantası gibi, kullanım amacına göre tasarlanan spor çantaları da bulunmaktadır.

Erkek ve bayan sporcuların, spor yaparken yanlarında bulundurmak isteyecekleri malzemeler farklılık gösterebileceği için spor çantalar, erkek spor çantası ve bayan spor çantası olarak ayrı tasarımlara da sahip olabilmektedir.Genel olarak erkek spor çanta modelleri daha maskülen tasarımlara sahipken bayan spor çanta modelleri daha renkli çizgilere sahiptir.

Spor çantalarının genel olarak su geçirmez özelliğe sahip olması tercih edilmektedir. Böylece yağmurlu hava koşullarında spor salonuna giderken veya açık havada spor aktivitesine girildiğinde  malzemeleri sudan ve nemden koruma özelliğine sahip olurlar.

Spor çantaların yeterli genişlikte olmaması, eksik malzeme taşıma ya da örneğin ayakkabılar için ekstra spor çanta taşıma durumların yaşanmasına neden olmaktadır. Geniş ve üstten fermuarlı spor çanta modelleri, içerisine ayakkabıları da alacak genişliğe sahip olmakta ve sadece spor salonunda kullanılacak olan ayakkabıların dış ortamın toz ve kirine maruz kalmamasını sağlamaktadır.

Spor Çanta Markaları

Hardline askılı spor çanta kolay kullanım imkanı sağlarken Helly Hensen Duffel Bag fitness çantası çok amaçlı bir üründür. Geniş hacmi ve farklı renk seçenekleriyle hem erkek hem de bayan spor çantası olarak kullanılabilmektedir. Kasguru spor çantaların öne çıkan özelliği ise, özel bölmeleri sayesinde antrenman süresinde kullanılacak olan takviyelerin, besinlerin ve içeceklerin rahatlıkla taşınmasını sağlıyor olmasıdır.

Spor Çanta Fiyatları

Spor çanta fiyatları tasarımları, kullanım amaçları, modelleri ve markalarına göre farklılık göstermektedir. Antrenmanlarda ve spor yaparken kullanılması amaçlanan spor çantalara hesaplı fiyatlar ve kampanyalarla sahip olabilirsiniz.

YÜKLENİYOR..

;