Supplementler

Muscle Station

Muscle Station markası lezzetli protein bar ürünleri ile sporseverlerin ara öğünlerde sıklıkla tercih ettiği farklı aromalarda ürün seçeneklerine sahiptir. Protein, çinko, demir, kazein, prebiyotik, vitamin, mineral ve magnezyum gibi önemli bileşenleri de barındırabilen ürün yelpazesi ile Muscle Station ürünleri tüketicilerin beğenisini kazanmıştır. Veganlara yönelik protein bar ürünleri de mevcuttur.

Muscle Station Markası

Muscle Station markası Türkiye menşeili bir firmadır. Protein bar üreten Muscle Station markası farklı ürün içerikleri ile her tip tüketiciye hitap eder. Sporseverlerin ister antrenman öncesi ister antrenman sonrası tüketebileceği bu lezzetli atıştırmalıkların içeriklerinde yer fıstığı, Hindistan cevizi, çikolata, yulaf, limon ve karamel gibi aromalar da bulunur. Böylece tüketiciler bu ara öğün seçeneğini kendi damak tatlarına uygun şekilde tercih edebilir.

Muscle Station Bar Çeşitleri

Muscle Station bar çeşitleri aromalarıyla büyük değişiklik gösterir. Çikolatadan yer fıstığına, kekten limona birçok farklı lezzette bileşen protein bar içeriğinde buluşur. Böylece hem yüksek protein alımı sağlanmış olur hem de damak lezzetinden ödün verilmemiş olur. Muscle Station protein bar ürünleri çoklu paketli kutularda toplu ya da tek olarak satılır. Böylece bir kerede aylık protein bar ihtiyacı tek ürünle stoklanmış olur. Muscle Station protein bar ürünleri tekli ambalajlarda da tüketicilerin beğenisine sunulur. Bu şekilde sporseverler merak ettikleri farklı aromalı bir Muscle Station ürününü tekli pakette alarak deneyebilir sonrasında toplu ve avantajlı bir alışveriş yaparak bu beğendikleri ürünü aylık, haftalık yetecek kadar sipariş edebilir. 

Muscle Station Protein Bar İçerikleri

Muscle Station ürün içeriklerinde glikoz bulunmaz, bazı protein bar ürünleri vegan tüketime uygundur. Prebiyotik, mineral ve vitamin içerikli protein barları denemek isteyenlere yönelik ürün seçenekleri mevcuttur. Ürünlerde protein oranı yüksektir ve antrenman önce, sonrası kullanım için kolaylık sağlar. Muscle Station protein bar ürünlerini günde maksimum 2 adet şeklinde tüketmeniz önerilir. Ürünlerin ambalaj ömrü uzundur. Sporcular çantalarında diledikleri yere götürerek, kendilerini aç hissettikleri her an tüketebilirler. Bu açılardan pratik ve avantajlı bir üründür.

YÜKLENİYOR..

;