Supplementler
Scitec Whey Isolate 700 Gr

549 TL

Puanı: 87/100

Weider Premium Whey Isolate 2300 Gr

2199 TL

Puanı: 88/100

Hardline Hipro IsoWhey 1800 Gr

1609 TL

Puanı: 76/100

Hardline Hipro IsoWhey 908 Gr

949 TL

Puanı: 76/100

Hardline Vitamin Mineral 120 Tablet
%5
İndirim

239 TL

228 TL

Puanı: 86/100

Big Joy Thermonator L-Carnitine 1000 mL
%15
İndirim

399 TL

339 TL

Puanı: 82/100

Hardline ZMA 180 Kapsül

185 TL

Puanı: 82/100

Hardline Burner 120 Tablet

299 TL

Puanı: 83/100

Muscletech Nitro-Tech Whey Protein 908 Gr
%4
İndirim

729 TL

699 TL

Puanı: 86/100

Fit Olmak - Diyet

Fit olmak için sağlıklı beslenmek ve egzersiz yapmak önemlidir. Sağlıklı gıdalar tüketmek ve düzenli olarak spor yapmak fit olmak ve düzgün bir vücuda sahip olmak için yeteli olabilir fakat günümüz şehir yaşantısı buna her zaman imkan vermeyebiliyor. Bu nedenle hem beslenmeye hem de egzersiz programına destek olması bakımından takviye kullanımı da fit olmak hedefi için önemli hale gelmiş durumdadır.

Spor yapanlar için hem egzersizlerini tam olarak yerine getirmelerine yardımcı olmaları bakımından, hem de beslenmelerinde eksik kalma ihtimali yüksek olan besin maddelerini almalarına destek olması bakımından Whey Protein, Karnitin, CLA ve Protein Bar takviyelerinin tüketimi önerilmektedir.

Whey Protein

Eğer fit bir görünüme sahip olmak istiyorsanız, kas kütlenizi arttırmanız, yani kas yapmanız gerekir. Bunun için de epey protein tüketmeniz gerekecektir. Bu beslenmenize çok zaman harcayacağınız anlamına gelir ve protein genellikle kalorili besinlerden alınabilen bir besin kaynağıdır. Bu proteinler, çok uzun sürede sindirilirler.

Whey protein, birim protein başına ucuzdur. Hızlı sindirilir, tüketimi pratik ve hızlıdır, kalorisi de düşüktür. Bu sebeple fit olmak isteyen kişilere önerilmektedir.

İyice düşük kalorili seçenekler için ise özellikle diyet yaparken en doğru seçenek olan izole whey proteinleri tavsiye ediyoruz.

L- Karnitin ve CLA

Enerji yönetimini epey destekleyen iki ürün olan L-Karnitin ve CLA, fit olmak isteyen pek çok sporcu  için olumlu sonuçlar sağlayama potansiyeline sahiptir. L-Karnitin, mitokondrinin yağ yakma kapasitesinin artmasını sağlamakla birlikte; beynin daha efektif çalışmasını sağlamak, sinir sistemine destek olmak, yaşlanmayı önlemeye yardımcı olmak gibi olumlu etkilere de sahiptir.

CLA da vücutta ekstra yağ depolanmasını önlemeye yardımcı özelliği sahip Linoleik Asit formülüdür. Bu asit metabolizmayı hızlanma yönünde de destekleyebilir. Fit olma hedefinize kesinlikle destek olacaktır.

Sağlıklı Atıştırmalıklar

Çikolata ve benzeri tatlılar, fit olma hedefini engelleyici bir noktada olabilmektedir. Protein barlar ise, diyet dostu besin değerleri ile imdada koşacak sağlıklı atıştırmalıklardan biridir. Yapay tatlandırıcı gibi bünyede olumsuz etkilere neden olabilecek özelliğe sahip ürünleri tüketmek yerine protein bar tüketmek pek çok açıdan daha avantajlı olacaktır.

Fit olmak için tüketmeniz aradığınız sağlıklı sporcu gıdaları ve besin takviyelerini, uygun fiyat ve ücretsiz kargo fırsatlarıyla Supplementler.com'dan satın alabilirsiniz.

YÜKLENİYOR..

;