Supplementler
105 ürün listeleniyor.

Hardline

Hardline Nutrition markasının kurucusu Tuva İç ve Dış Ticaret Ltd. Şti, 1996 yılında Universal Nutrition markasının Türkiye Distribütörü olarak iş hayatına başlamıştır ve sektörünün ilklerindendir. Bu bilgi birikimiyle 2003 yılında Hardline Nutrition markasıyla hizmet vermeye başlayan, Türkiye’nin ilk sporcu gıdası markası olmuştur. Alanında dünya lideri olan markalarla birlikte formüle edilen Hardline Nurition ürünleri, dünya standartlarında yeni adıyla Kavi Gıda tarafından tüm tüketicilerin beğenisine sunulmaktadır.

Hardline Nutrition Hakkında

Hardline Nutrition, geniş ürün yelpazesindeki her ürünü dünya standartlarındaki, Tübitak destekli tesislerinde üretmektedir. Hardline Nutrition, ham madde ihtiyacını konusunda dünya lideri olan, yüksek kalitede üretim yapan firmalardan karşılamaktadır. Hardline'in ham madde üreticisi firmalarının aynı zamanda Türkiye distribütörü olması, ürünlerinin en ekonomik şekilde tüketiciye ulaşmasına neden olmaktadır.

Hardline Nutrition, Tübitak ile beraber yürüttüğü çalışmalar ve büyük yatırımlar sonucu beslenme ürünleri alanında laboratuvar açmıştır. Hardline Nutrition, AR-GE çalışmalarına verdiği yüksek önemden dolayı, her zaman yüksek kalitede, güvenli ve üstün performanslı ürünleri sunmayı amaçlar.

 

Hardline Nutrition Ürün Çeşitliliği

Hardline Nutrition ürünleri; sporcuların antrenman öncesi veya sonrasında ihtiyaç duyabilecekleri takviyeleri içeren geniş bir ürün yelpazesine sahiptir.

Protein Tozları

Hardline Hipro, Vmax ve Whey 3Matrix adlı 3 farklı protein tozu üretmektedir. Hardline Hipro sadece %100 izole whey protein kullanır. Hardline Vmax ise sadece soya içeriği olan bitkisel bir proteindir. Hardline Whey 3Matrix ürünü ise hidrolize, izole ve konsantre whey proteinlerinden üretilmiştir ayrıca zengin BCAA karışımın üzerine saf formda 3000mg kreatin monohidrat içerir.

Gainer

Hardline Progainer yüksek kalorili bir üründür; ayrıca whey ve bitkisel protein içeriğine sahiptir.

Amino Asitler ve Kreatin

Hardline’ın farklı amino asit ve BCAA ürünleri bulunmaktadır. Hardline BCAA Matrix toz formundayken, Hardline BCAA 4:1:1 ürünü tablet formundadır. Hardline’ın ayrıca Hardline Glutapure gibi tek amino asit formülası içeren ürünleri de vardır. Hardline Creapure ise %100 saf mikronize kreatin monohidrattan oluşan bir kreatin ürünüdür.

L-Karnitin ve CLA

Hardline Thermo L-Karnitin Sıvı, Hardline Burner, Hardline CLA One, Hardline Carnifit gibi ürünlerden oluşan ürün grubu yer almaktadır. Hardline CLA, L-Karnitin gibi ürünleri hem sıvı hem de tablet formunda sunmuştur ve tüketiciye yüksek sayıda opsiyon vermektedir.

Performans Ürünleri

Hardline bu ürün grubunda Hardline Carbopure adlı saf karbonhidrat, Hardline Noxx 5, Hardline Nox 2, Hardline KGT+Caffein ve Hardline Ribose gibi ürünleri sunmaktadır.

Sporcu Vitaminleri

Hardline ZMA, Hardline Glucosamine Chondroitin, Hardline Tribulus ve Hardline Vitamin Mineral gibi ürünlerden oluşan bu ürün grubu, günlük olarak yeterince vitamin ile mineral alamayan kişiler için formüle edilmiştir.

 

Hardline Markasının Öne Çıkan Ürünleri

Hardline Progainer, kompleks içeriği, fiyat / performans dengesi ve etkisi yüzünden çok tercih edilmektedir. Hardline’ın çok popüler olan diğer bir ürünü ise Hardline Whey 3Matrix’dir. Hardline Whey 3Matrix, 3 farklı proteinden oluşmaktadır. Glutamin ve kreatin de içerdiği için çok popüler bir üründür. Bir diğer popüler ürün olan Hardline Whey 3Matrix aynı zamanda laktoz içermez.

 

Hardline Ürünlerinin Formları

Hardline sporcu takviyeleri genelde karşımıza sıvı, toz, tablet ve kapsül formda çıkar. Her formun kendine özgü kullanım avantajları bulunmaktadır. Örneğin; tablet ve kapsül form yutmakta zorluk çekenler sıvı ve toz formları tercih edebilir. Daha pratik kullanımı tercih edenler ise kapsül ve tablet formları tercih edebilir.

 

Hardline Nutrition Sponsorlukları

Üretim ve ithalatın dışında spor camiasında oldukça geniş bir yer alan Hardline Nutrition, ülkemizdeki birçok profesyonel atletin sponsorluğunu yapmaktadır. Hardline Nutrition’ın özellikle genç sporculara destek amaçlı birçok vücut geliştirme, bilek güreşi, uzak doğu sporları ve motor sporları sporcularına Hardline Spor Kulübü Derneği bünyesinde destek vermektedir.

Hardline’ın sponsor olduğu en önemli sporculardan biri de Türk vücut geliştiricilerden Serdar Aktolga’dır. Serdar Aktolga, 4 ayrı vücut geliştirme federasyonunda, (IFBB, WABBA, NABBA ve NAC) yarışarak birçok başarıya imzasını atmıştır. Ayrıca birçok kez Türkiye birincisi seçilmiş bir sporcudur.

 

Hardline Nutrition Ürünlerini Kullananların Yorumları

Hardline Nutrition ürünlerini kullananlar, diğer ürünlerde olduğu gibi deneyimlerini Supplementler.com’un yorumlar bölümünde paylaşmaktadır. Ürünleri satın alan ve kullanan kişilerin yorumlarını okumak için bu bölümü inceleyebilirsiniz.

 

Sıkça Sorulan Sorular

Hardline Nutrition Ürünleri Nerede Üretiliyor?

Hardline Nutrition ürünleri Tübitak ile ortak geliştirilen Yüksek Teknoloji tesislerinde üretilmektedir. Hardline Nutrition üretim çalışmalarını da Türkiye’deki ilk ve tek spor gıdası laboratuvarında sürdürmektedir.


Hardline Ürünleri Nasıl Kullanılır?

Tablet ve kapsül formdaki takviyeler su ile birlikte yutularak tüketilir. Toz formadaki ürünler ise su ile karıştırılarak tüketilir. Doğru kullanım şekli ve zamanı için satın aldığınız gıda takviyesinin üzerinde yer alan kullanım koşullarını takip etmeniz önerilir.

 

Kimler Hardline Ürünlerini Kullanabilir?

Hardline ürünleri çoğunlukla fitness ve spor hayatını benimseyenler tarafından tercih edilir. Ancak takviye ürünlerin insanlar üzerindeki etkileri farklılık gösterebilir. Herhangi bir gıda takviyesi kullanmadan önce doktora danışılması önerilir.

 

Hardline Ürünleri Nasıl Saklanır?

Satın aldığınız gıda takviyesini direkt güneş alan yerlerden uzak tutmanız tavsiye edilir. Gıda takviyelerini serin ve kuru bir yerde saklamaya özen gösterin. Ayrıca takviye ürünün üzerinde yer alan saklama koşullarını da göz önünde bulundurmanızı tavsiye ederiz.

 

Hardline Ürünleri Nereden Satın Alınır?

Hardline markasına ait ürünlere fiziksel ve online mağazalar aracılığıyla ulaşabilirsiniz. Takviye ürünlerin içeriklerinin yer aldığı tabloya ve nasıl kullanılacağına dair bilgiye de yine online mağazalar aracılığıyla ulaşmak mümkündür. Deneyimli satış temsilcilerinin yer aldığı fiziksel mağazalara giderek de ürünlerin içeriklerine ve kullanım koşullarına dair bilgi edinebilirsiniz. Dilediğiniz Hardline ürününü size özel indirim ve fırsatlardan yararlanarak; Supplementler.com üzerinden ya da Supplementler mağazalarından satın alabilirsiniz.


YÜKLENİYOR..