SIRALA

FİLTRE
Z-A Fiyat ▼ Oy ▼ Servis Başı Fiyat ▼
Hardline Progainer 5000 Gr

209 TL

Puanı: 86/100

Hardline Whey 3Matrix 2300 Gr

219 TL

Puanı: 89/100

Hardline Whey 3Matrix 908 Gr

109 TL

Puanı: 88/100

Hardline Nox 2 1090 Gr

133 TL

Puanı: 90/100

Hardline Progainer 3000 Gr

139 TL

Puanı: 82/100

Hardline Creapure 500 Gr

94 TL

Puanı: 94/100

Hardline ZMA 180 Kapsül

54 TL

Puanı: 87/100

Hardline Burner 120 Tablet

79 TL

Puanı: 83/100

Hardline Amino Full 300 Tablet

89 TL

Puanı: 78/100

Hardline Casein Matrix 1800 Gr

219 TL

Puanı: 86/100

Hardline Shaker

16 TL

Puanı: 79/100

Hardline BCAA Matrix 630 GRAM

114 TL

Puanı: 74/100

Hardline Progainer 1406 Gr

79 TL

Puanı: 80/100

Hardline Glutapure 300 Gr

59 TL

Puanı: 78/100

Hardline Carnifit 500 ML 12 Adet

69 TL

Puanı: 85/100

Hardline Nutrition markasının kurucusu Tuva İç ve Dış Ticaret Ltd. Şti, 1996 yılında Universal Nutrition markasının Türkiye Distribütörü olarak iş hayatına başlamıştır ve doğal destek gıdası sektörünün ilklerindendir. Bu bilgi birikimiyle 2003 yılında Hardline Nutrition markasıyla hizmet vermeye başlayan, Türkiye’nin ilk sporcu gıdası markası olmuştur.  Yüksek teknolojiyle donatılmış kendi tesislerinde üretimini gerçekleştirdiği ilk ve tek Türk markasıdır. Alanında Dünya lideri olan markalarla birlikte formüle edilen Hardline Nurition ürünleri, dünya standartlarında yeni adıyla Kavi Gıda tarafından tüm tüketicilerin beğenisine sunulmaktadır.

Hardline Nutrition Hakkında Kısa Bilgiler:

Hardline Nutrition, geniş ürün yelpazesindeki her ürünü dünya standartlarındaki, Tübitak destekli tesislerinde üretmektedir. Hardline Nutrition, hammadde ihtiyacını, konusunda Dünya lideri olan, patentli ve en yüksek kalitede üretim yapan firmalardan karşılamaktadır. Hardline'In hammadde üreticisi firmalarının aynı zamanda Türkiye distribütörü olması, ürünlerinin en ekonomik şekilde tüketiciye ulaşmasına neden olmaktadır.

Hardline Nutrition, Tübitak ile beraber yürüttüğü çalışmalar ve büyük yatırımlar sonucu beslenme ürünleri alanında Türkiye’deki ilk ve tek laboratuvarı açmıştır. Hardline Nutrition, AR-GE çalışmalarına verdiği yüksek önemden dolayı, her zaman en yüksek kalitede, güvenli ve üstün performanslı ürünlere ulaşabiliceğinizden emin olabilirsiniz.

Hardline Nutrition Ürün Çeşitliliği:

Hardline geniş bir ürün yelpazesine sahiptir. 

Protein Tozları: Hardline Hipro, Vmax ve Whey 3Matrix adlı 3 farklı protein tozu üretmektedir. Hardline Hipro sadece %100 izole whey protein kullanır ve kana en hızlı karışan ürünleridir. Hardline Vmax ise sadece soya içeriği olan bitkisel bir proteindir. Hardline Whey 3Matrix ürünü ise Hidrolize, İzole ve Konsantre Whey proteinlerinden üretilmiştir ayrıca zengin BCAA karışımın üzerine saf formda 3000mg Kreatin Monohidrat içerir.

Gainer (kilo ve hacim): Hardline Progainer kilo almak isteyen insanlar için üretilmiş, yüksek kalorili bir üründür.

Amino Asitler ve Kreatin: Hardline’ın farklı amino asit ve BCAA ürünleri bulunmaktadır. Hardline BCAA Matrix toz formundayken, Hardline BCAA 4:1:1 ürünü tablet formundadır. Hardline’ın ayrıca Hardline Glutapure gibi tek amino asit formülası içeren ürünleri de vardır. Hardline Creapure ise en yüksek kalite Alman üretimi olan bir kreatindir.

L-Karnitin, CLA ve Diyet: Hardline Thermo L-Karnitin Sıvı, Hardline Burner, Hardline CLA One, Hardline Carnifit gibi ürünlerden oluşan ürün gurubu, kilo vermek isteyen kişiler için ideal ürünler sunmaktadır. Hardline CLA, L-Karnitin gibi ürünleri hem sıvı hem de tablet formunda sunmuştur ve tüketiciye yüksek sayıda opsiyon vermektedir.

Hardline Performans ve Güç Takviyeleri: Hardline bu ürün gurubunda Hardline Carbopure adlı saf karbonhidrat, Hardline Noxx 5, Hardline Nox 2, Hardline KGT+Caffein ve Hardline Ribose gibi  dayanıklılık ve enerji ürünleri sunmaktadır.

Hardline Sporcu Vitaminleri: Hardline ZMA, Hardline Glucosamine Chondroitin, Hardline Tribulus ve Hardline Vitamin Mineral gibi ürünlerden oluşan bu ürün gurubu, günlük olarak yeterince vitamin ile mineral alamayan, vitamin ve mineral eksikliği olan kişiler içindir.

Hardline Nutrition Öne Çıkan Ürünleri:

Hardline Progainer özellikle kilo ve hacim kazanmak isteyenkişiler arasında çok popüler bir üründür. Hardline Progainer, kompleks içeriği, fiyat / performans dengesi ve etkisi yüzünden çok tercih edilmektedir. Hardline’ın çok popüler olan diğer bir ürünü ise Hardline Whey 3Matrix’dir. Hardline Whey 3Matrix, 3 farklı proteinden oluşmaktadır. Glutamin ve kreatin de içerdiği için çok popüler bir üründür. Spor sonrası kasların protein ihtiyacını hızlıca karşılayan Hardline Whey 3Matrix aynı zamanda laktoz içermez.

Hardline Nutrition Ürünleri Nerede Üretiliyor ?

Hardline Nutrition ürünleri TUBİTAK ile ortak geliştirilen Yüksek Teknoloji tesislerinde üretilmektedir. Hardline Nutrition üretim çalışmalarını da Türkiye’deki ilk ve tek spor gıdası laboratuvarında sürdürmektedir.

Hardline Nutrition Kalite Sertifikaları:

Hardline Nutrition’ın kalite sertifikaları içinde Helal Gıda, ISO 22000:2005 Gıda Güvenliği Sistemi, GMP (Good Manufacturing Practise "İyi Üretim Uygulamaları"), HACCP (Hazard Analysis And Critical Control Points "Tehlike Analizi Ve Kritik Kontrol Noktaları") gibi çok önemli ve her firmanın alamadığı kalite sertifikaları bulunmaktadır.

Hardline Nutrition Sponsorları:

Üretim ve ithalatın dışında spor camiasında oldukça geniş bir yer alan Hardline Nutrition, ülkemizdeki birçok profesyonel atletin sponsorluğunu yapmaktadır. Hardline Nutrition’ın özellikle genç sporculara destek amaçlı birçok vücut geliştirme, bilek güreşi, uzak doğu sporları ve motor sporları sporcularına Hardline Spor Kulübü Derneği bünyesinde destek vermektedir.

Hardline’ın sponsor olduğu en önemli sporculardan biri de Türk vücut geliştiricilerden Serdar Aktolga’dır. Serdar Aktolga, 4 ayrı vücut geliştirme federasyonunda, (IFBB, WABBA, NABBA ve NAC) yarışarak birçok başarıya imzasını atmıştır. Ayrıca birçok kez Türkiye birincisi seçilmiş bir sporcudur. Hardline, Türkiye vücut geliştirme şampiyonu ve uluslararası bir sporcu olan Murat Gönül’e de sponsordur.

YÜKLENİYOR..