Supplementler
MuscleCloth Pro Softshell Mont + Tam Fermuarlı Erkek Polar Siyah
%10
İndirim

1174 TL

1056 TL

Puanı: 95/100

MuscleCloth Pro Softshell Mont + Tam Fermuarlı Erkek Polar Beyaz
%10
İndirim

1174 TL

1056 TL

Puanı: 95/100

MuscleCloth Lifting Strap Siyah

69 TL

Puanı: 87/100

Kingsize Heavy Duty Wrist Wraps

159 TL

Puanı: 90/100

Kingsize Water Tank 2200 Ml Siyah

149 TL

Puanı: 96/100

Fitness Aksesuarları

Fitness aksesuarları, antrenmanlarınızın daha konforlu ve verimli geçmesine yardımcı olan ürünler ve ekipmanlardır.

Fitness Aksesuarlarını Fitmoda'da inceleyin >>

Erkek ve kadın fitness giyim ürünleri, eşofmanlar, spor çantalar, fitness eldivenleri, ağırlık kemerleri ve atlama ipleri antrenman sırasında olduğu kadar, antrenman öncesinde ve sonrasında da kullanılabilecek ürünler fitness aksesuarları kategorisine girmektedir.

Fitness Aksesuarları Özellikleri

Fitness giyim ürünleri, antrenman sırasında sporcuyu zorlamamak ve performans arttırmaya yardımcı olması üzere tasarlanmış ürünlerdir. Antrenman sırasında giyilen kıyafetler performansı doğrudan da etkileme özelliğine sahip olabilmektedir. Spor ve fitness yapanlar için özel olarak tasarlanan fitness giyim ürünleri genel olarak daha esnek ve %100 pamuktan üretilmektedir.

Fitness ekipmanları ve aletleri özellikle spor salonuna gidemeyenler için ideal çözümler sunan ürünlerdir. Fitness ekipmanları, ev ortamında ya da açık havada spor yapabilme konforunu sporculara sunmaktadır. Harbinger şınav ekipmanı ve Iron Gym kapı barfiksi bu kategorinin dikkat çeken ürünlerinden bazılarıdır. Iron Gym rulo köpük yoğun egzersizler sonrasında kasların toparlanmasına ve sakatlıkların önlenmesine yardımcı olmaktadır.

Fitness ve spor dergileri Muscle & Fitness, Musle & Fitness HERS ve Muscle and Fitness FLEX de fitness aksesuarları kategorisinin öne çıkan ürünleridir. Fitness ve spor dünyasındaki son gelişmeler, hedefe uygun antrenman programları ve beslenme programları, daha iyi sonuçlar alabilmek için ipuçları ve tüyolara Muscle & Fitness dergileri ile rahatlıkla ulaşılabilmektedir.

YÜKLENİYOR..

;