Supplementler
14 ürün listeleniyor.

Saf Nutrition

Bitkisel protein oranı yüksek, antrenman öncesi ve sonrası için kullanılabilecek vegan ürünleriyle öne çıkan Saf Nutrition, aktif yaşamı benimseyenlere farklı seçenekler sunar.

Saf Nutrition Hakkında

Tüketicilerin ihtiyaç ve beklentilerini karşılayacak, standartlara uygun; kaliteli ve güvenli ürünler sağlamayı amaç edinen Saf ailesi, birçok yerde lokal çiftçilerle bağlantı kuruyor. Modern ve gelişmiş teknolojileri kullanarak, kalite, sürdürülebilirlik ve gıda güvenliği bilinci ile hareket eden marka, tedarikçileriyle de yapıcı iş birliği içinde çalışıyor.

Saf Nutrition Ürün Çeşitleri

Saf Nutrition Protein Mix ürünleri, besin değeri açısından zengin gıdalar kullanılarak üretilir. Ürünlerin üretimin aşamasında hem Türkiye’den hem de yurt dışından özenle seçilen gıdalar, güvenli bir tedarik zinciri ile temin edilir ve büyük bir titizlikle hazırlanır. Protein mix’lerin üretiminde koruyucu ve katkı maddesi ya da ilave şeker kullanılmaz. Saf protein karışımlarının kullanım durumlarına yönelik pek çok çeşidi bulunur. Bitkisel protein tozu ve içerikleri ile öne çıkan diğer besinler kullanılarak oluşturulan protein mix’ler hem erişkinler hem de yetişkinler tarafından protein takviyesi olarak kullanılabilir.

Öne Çıkan Saf Ürünleri

Besin içeriği yüksek bitkisel toz gıdalar ve bitkisel protein tozlarını, protein mix olarak sunan Saf ailesinin ürün yelpazesi oldukça geniştir. Saf ürünlerinin çoğu vegan kullanıma uygundur ve glüten içermez. Aktif yaşamı benimseyenlere ve antrenmanlara özel sunduğu, öne çıkan ürünlerine gelecek olursak…

Saf Bitkisel Protein + Superfood Move Mix içeriğinde; bezelye proteini, organik maca tozu, organik guarana ve organik kakao bulunur. Günlük hayatın yoğun temposuna ayak uydurmak isteyenler için hazırlanmış ürün içeriğinde yer alan maca tozu, Peru dağlarında yetişen maca bitkisinden elde edilir. Bu bitkisel protein karşımı, bir serviste 17 gram bitkisel protein ve 4,2 gram BCAA içerir.

Saf Bitkisel Protein + Superfood Sports Mix içeriğinde; bezelye proteini, organik kakao ve organik Hindistan cevizi sütü tozu yer alır. Bitkisel protein karışımı, servis başına 19 gram bitkisel protein sunar ve her serviste bitkisel proteinden gelen 4,7 gram BCAA içerir.

Saf Bitkisel Protein + Superfood Shape Mix içeriğinde; bezelye proteini, organik maca tozu, organik moringa tozu, organik zerdeçal tozu, organik acai tozu, organik kinoa tozu, organik kakao tozu, prebiyotik ve probiyotik yer alır. Ürün, bir serviste 13 gram bitkisel protein içerir.

Saf Bitkisel Protein + Superfood Greens Mix içeriğinde; bezelye proteini, spirulina, ıspanak, buğday çimi tozu, moringa ve çilek taneleri yer alır. Bitkisel protein karışımının içeriğinde bulunan elma tozu ve çilek taneleri, lezzetli bir karışım yapma imkanı sunar. Ürün, bir serviste 17 gram bitkisel protein ve 4,2 gram bitkisel proteinden gelen BCAA içerir.

Saf Bitkisel Protein + Superfood Glow Mix bezelye proteini, pirinç proteini, üzüm çekirdeği ekstresi, red orange complex, hyalüronik asit ve biotin içeren bir bitkisel protein karışımı olarak karşımıza çıkar. İçeriğinde ayrıca bromelain, moringa tozu, ıspanak tozu, spirulina tozu, elma kurusu tozu, Hindistan cevizi sütü tozu, dondurularak kurutulmuş ahududu tozu ve hibiskus tozu yer alır. Bitkisel protein karışımı, bir serviste (30 g) 13 gram bitkisel protein içerir.

Saf Athletics Pre-Workout Mix; bezelye proteini, pirinç proteini, beta alani, arjinin, BCAA, glutamin, guarana, kahve ve amino asit içeren bir sporcu gıdasıdır. Ürünün bir servisinde 23,8 gram bitkisel protein, 5 gram BCAA, 2 gram beta alanin ve 2 gram arjinin yer alır. Ürün, yoğun fiziksel aktivite dönemlerinde kullanılabilir.

Saf Athletics Post-Workout Mix; bezelye proteini, pirinç proteini, BCAA, arjinin, glutamin, zencefil, zerdeçal, morosil® ve amino asit içeren sporcu gıdası olarak karşımıza çıkar. Bu sporcu gıdasının bir servisinde 24,9 gram bitkisel protein, 6 gram BCAA ve 3,5 gram glutamin yer alır.

Saf Athletics Re-Load Mix ise bezelye proteini, pirinç proteini, glutamin, BCAA, rhodiola (altın kök) ekstresi, enginar ekstresi, magnezyum, kalsiyum, potasyum ve amino asit içeren bir sporcu gıdasıdır. Sporcuların yoğun antrenman dönemlerine özel geliştirilen ürünün bir servisinde 11,8 gram bitkisel protein, 2 gram BCAA ve 5 gram glutamin yer alır.

Saf Ürünlerinin Formları

Toz ve şase formlarda yer alan Saf protein mix ürünleri, kullanıcılarına pratik alternatifler sunar. Ayrıca bu protein mix’ler laktozsuz ve glütensiz beslenmeye uygun olmasıyla da öne çıkar. Toz formdaki ürünler farklı aromalarla keyifli içim imkanı sunarken, saşe formdaki ürünler tek kullanımlık olmaları nedeniyle kolay taşınabilir ve daha hijyenik kullanım imkanı sunar. 

Saf Ürünlerinin Fiyatları

Saf ailesine ait ürünlerin fiyatları, ürünün içerisinde yer alan bileşiklere, formuna ve gramajına göre farklılık gösterebilir. Supplementler.com üzerinden dilediğiniz Saf bitkisel karışımı seçebilir ve size özel indirimlerden yararlanabilirsiniz.


Sıkça Sorulan Sorular

Saf Gıda Takviyeleri Nasıl Kullanılır?

Bitkisel toz gıda karışımları ile içecek hazırlamak için su ya da bitkisel süt kullanabilirsiniz. Dilerseniz bu karışımları smoothie tariflerinize de ekleyebilirsiniz.

Kimler Saf Ürünlerini Kullanabilir?

Günlük hayatın koşturmacası ya da antrenman programınızın yoğunluğu nedeniyle yeterli ve çeşitli şekilde beslenmediğinizi düşünüyorsanız, doktorunuza danışarak takviye kullanmayı düşünebilirsiniz. Takviye ürünlerin etkileri; yaş, cinsiyet ve fiziksel durum gibi çeşitli nedenlerden dolayı herkes için aynı olmayabilir. Herhangi bir takviye kullanmadan önce öncelikle doktorunuza danışmanız tavsiye edilir. 

Saf Ürünleri Nereden Satın Alınır?

Saf markasına ait olan bitkisel ürünler, fiziksel ve online mağazalar aracılığıyla satın alınabilir. Ürün içeriklerinin yer aldığı tablo, günde kaç defa ve ne kadar alınacağına dair kullanım önerisi gibi birçok bilgiyi, yine online mağazalar aracılığıyla öğrenebilirsiniz. Deneyimli satış temsilcilerinin sahip oldukları bilgileri paylaştığı fiziksel mağazalar aracılığıyla da ürünlerin içeriklerine ve kullanım koşullarına dair bilgi edinmek mümkündür. Supplementler.com üzerinden dilediğiniz Saf ürününe ulaşabilir, farklı ödeme seçenekleri ve aynı gün kargo imkanından yararlanabilirsiniz. 


YÜKLENİYOR..