Supplementler
MuscleCloth Yemek Kabı

39 TL

Puanı: 98/100

Dragonglass Shaker 700 ml Yeşil

79 TL

Puanı: 82/100

Supplementler.Com Ölçek Seti

12 TL

Puanı: 93/100

Grenade Shaker Yeşil

149 TL

Puanı: 93/100

Dragonglass Shaker 700 ml Mavi

79 TL

Puanı: 82/100

Hardline Shaker 600 ML Pembe

49 TL

Puanı: 79/100

MuscleCloth 3'lü Yemek Kabı Seti
%21
İndirim

117 TL

93 TL

Puanı: 98/100

Grenade Shaker Bej

149 TL

Puanı: 90/100

Shaker, Saklama Kabı ve Pillbox

Antrenmanlarına önem verenler, beslenme düzenini aksatmadan uygulamanın, arzuladıkları fitness hedeflerine ulaşmaları konusunda onlara ne kadar büyük katkı sağlayacağının bilincindedirler.

Shaker modellerini Fitmoda'da inceleyin >>>

Zamanında alınan takviyeler, spor yapanların çok daha iyi gelişim göstermelerini sağlayacaktır. Shaker, saklama kabı ve pillbox işte tam da bu kolaylığı sağlamak için tasarlanmış olan fitness aksesuarlarıdır.

Shaker Ürünleri

Shaker spor yapan ve özellikle de ağırlık antrenmanlarına devam eden bireylerin vazgeçilmezidir. Shaker, antrenman öncesi, antrenman anı ve antrenman sonrasında en kullanışlı fitness aksesuarlarının başında gelmektedir. Antrenman öncesi shaker ile hazırlanan protein tozu içeceği (whey ya da kazein olabilir) daha verimli bir antrenman çıkarılmasına  yardımcı olmaktadır.

Hazırlanan karışımlarda dikkat edilmesi gereken nokta, protein tozunun tamamen çözünmüş olması gerektiğidir. Protein tozu, shaker kullanılarak tamamen çözünebilmekte ve ideal bir karışım hazırlanabilmektedir.

Blender Bottle markasının patenti olan çırpıcı top bu konuda diğer shaker’lardan ayrılmaktadır. Shaker’ların alt kısmında protein tozu, bcaa, kreatin gibi takviyelerin koyulması için bölmeler de bulunmaktadır.

Saklama Kabı Çeşitleri

Saklama kapları kadın ya da erkek, tüm spor yapanların vazgeçilmez fitness aksesuarlarının başında gelmektedir. Saklama kapları, protein tozu, bcaa, kreatin ve kullanılan diğer takviyelerin pratik şekilde taşınmalarına olanak vermektedir. Blender Bottle markasının saklama kabı BPA içermez ve dayanıklı malzemeden üretilmiştir. Bulaşık makinesinde yıkanabilmekte ve derin dondurucuda saklanabilmektedir.

Pillbox Çeşitleri 

Pillbox, tablet formundaki takviyelerin kolay ve pratik şekilde taşınmaları için tasarlanmış olan saklama kabıdır. İçerisinde küçük bölmeler bulunmakta ve bu bölmelerde farklı tablet takviyeler korunaklı şekilde saklanabilmektedir.

YÜKLENİYOR..

;