Supplementler
351 ürün listeleniyor.

Under Armour

Under Armour 1996 yılında Amerika Maryland’de Kevin Plank tarafından kuruldu. Amerikan futbolu takım kaptanı olan Plank, 1996 yılında Under Armour ile daha sonra spor devlerinin kendisini takip edeceği teri emebilen sentetik kumaş fikrini hayata geçirdi. Under Armour, sporcuların performanslarını üst seviyeye taşıyacak olan “prototip 0037” t-shirtü ile daha iyi bir t-shirt yapmayı hedefliyordu. 2006’da sporcular için ayakkabı üretimine de geçen Under Armour, 2014 yılında sporcu giyim fabrikasında koşu ayakkabısı üreten ilk marka oldu. Böylece spor giyimde atletleri baştan aşağı en yüksek kalitede giydiren öncül markalardan biri olmayı başardı.  

Under Armour Spor Giyim Teknolojileri Arasında Neler Var?

Markanın kurucusu Kevin Plank, Under Armour’ı oluştururken kendi sporcu kimliğinin ihtiyaçları doğrultusunda hareket etti. Günümüzde Under Armour “Her yerde atletlere güç veriyoruz!” sloganı ile yenilikçi teknolojileri spor giyim ile buluşturmaya devam ediyor. Spor giyim kumaşlarında en iyi izolasyon sistemi ile hem hafif bir kıyafete hem de vücut ısısını uzun süreli korumaya hizmet ederken, suya dayanıklılık, rüzgar geçirmezlik gibi birçok teknolojiyi farklı spor dallarındaki sporculara sunuyor.

Under Armour Atletleri

Under Armour ürünlerini tercih eden ve kampanyalarında boy göstermiş olan dünya çapında sayısız başarıya imza atmış sporcular arasından bazıları sıraladık: Michael Phelps, Stephen Curry, Misty Copeland, Andy Murray, Dwayne “The Rock” Johnson, Mephis Depay, Gisele Bündchen, Tom Brady, Anthony Joshua, Lindsey Vonn.

YÜKLENİYOR..

;