Supplementler
33 ürün listeleniyor.

Olimp

Kaliteli ham maddeler kullanarak sporcu takviyeleri üreten Olimp markası; yeni bileşen ve formülleri oluşturan, ürün geliştirmeden sorumlu laboratuvarlara sahip bir firma olarak sektörde bilinmektedir. Geliştirdiği ürünlerin arasında birçok farklı takviye bulunmaktadır. İhtiyaca yönelik takviyeler farklı form ve gramajlarda supplementler.com üzerinde satışa sunulmaktadır. 


Olimp Ürün Çeşitleri 

Olimp markasına ait takviyeler hemen her segmente uyan farklı çeşitlere sahiptir. İhtiyaca yönelik olarak farklı amaçlarla üretilen bu ürünlerden size en uygun olanını seçerek supplementler.com adresinden satın alabilirsin


Protein Tozu 

Hem fiyat skalası hem de lezzet çeşitliliği açısından zengin olan Olimp protein tozu ürünleri, protein açısından yüksek değerlere sahip takviyelerden oluşur. Farklı aromalara sahip olması sayesinde ise her bireye uygun lezzet olanağı tanımaktadır. Olimp protein tozu ürünleri supplementler.com adresinde satışa sunulmaktadır. 

Amino Asit

Olimp amino asit kategorisinde; BCAA, glutamin, amino asit ve kompleks amino asit kombinasyonları gibi farklı içeriklere sahip takviyeler bulunur. Genellikle ihtiyaç doğrultusunda kişiler bu kategorideki ürünleri seçebilirler. Bu kategorideki ürünlerin farklı formları da bulunabilmektedir. İçerikleri de farklı olabilen amino asit takviyesi ürünlerini supplementler.com adresinden seçebilirsiniz. 

Kilo ve Hacim

Karbonhidrat ile protein içeriği sayesinde kilo ve hacim kategorisinde ürünlerini geliştiren Olimp markası, bu ürünlere ihtiyaç duyanlar için ürünlerini supplementler.com adresinde satışa sunmaktadır. Olimp kilo ve hacim ürünlerine supplementler.com adresinden ulaşabilirsiniz. 

L-Karnitin ve CLA

Olimp L-Karnitin ve CLA ürünleri, sporcuların sıklıkla tercih ettiği bilinen CLA ve L-karnitin takviyelerini içeren ürünlerdir. Bu kategorideki ürünler sadece CLA veya L-karnitin olabileceği gibi ikisinin de beraber bulunduğu takviye ürünler de olabilmektedir. 

Performans ve Güç 

Olimp performans ve güç kategorisindeki ürünler kullanıcılarda farklı etkiler yaratmak adına çeşitli besin kombinasyonlarını bir arada sunan takviyeleri kapsar. Ürünler ihtiyaca yönelik farklı formda ve içerikte olabilmektedir. 

Kreatin 

Cinsiyet, yaş ve beslenme alışkanlıklarına bağlı olarak kreatin seviyelerinde bireysel farklılıklar oluşabildiği için kreatin bileşeni takviye olarak da alınabilmektedir. Olimp kreatin kategorisinde kreatin içeren takviye ürünleri bulunmaktadır. Bu ürünlere supplementler.com adresi üzerinden ulaşabilirsiniz. 

Sporcu Vitaminleri 

Bu kategoride bulunan ürünler, spor yaşamında vitamin takviyesi kullanmak isteyen kişiler için geliştirilen takviye ürünlerini kapsar. Olimp sporcu vitaminleri, sporculara yönelik oluşturulan vitamin kombinasyonlarını içerebilir. Bu ürünler supplementler.com adresi üzerinde satışa sunulmaktadır. 


Olimp Takviyelerinin Formları

Olimp takviyeleri birçok formda bulunabilir. Bu formlar farklı şekillerde kullanılabilir ve ihtiyaca yönelik seçim yapılabilir. 

Toz 

Toz formdaki Olimp ürünleri, genellikle takviye tüketimini besinler ile karıştırarak almak isteyenler tarafından tercih edilir. Bu formdaki takviyeler toz halindedir ve direktiflere uygun olarak besinlerle karıştırılarak tüketilir.

Kapsül

Olimp takviyelerinde kapsül form en çok tercih edilen formlardan biridir. Pratik kullanımı ve kolay taşınabilirliği sayesinde kapsül vitamin takviyesi yetişkin bireyler tarafından ilgi görmektedir. Yutulduktan sonra vitamin kapsülleri vücut tarafından sindirim sürecine dahil olur. Genellikle vitamin takviyesini hızlı ve pratik şekilde almak isteyen kişiler tarafından tercih edilmektedir. 

Ampul

Ampul formdaki Olimp takviyeleri, genellikle sıvılara karıştırılarak kullanılır. Ampul formdaki takviyelerin üzerinde hangi ölçüdeki besinlere karıştırılabileceği yazmaktadır. Bu form genellikle kapsül veya tablet yutmakta zorlanan bireyler tarafından tercih edilmektedir. 

Tablet

Tablet formdaki Olimp takviyeleri, Olimp takviyelerini hazırlama sürecini kısa tutarak tüketmek isteyenler tarafından tercih edilir. Tablet formda bulunan Olimp takviyeleri su yardımıyla yutularak tüketilir. Ambalajı ve büyüklüğü bakımından günlük hayatta taşınabilen tablet formlar sıvı formun hazırlanma aşamasıyla zaman kaybetmek istemeyenlerin ilk tercihlerindendir. 

Saşe

Saşe Olimp takviyeleri, kullanacağınız zaman açabileceğiniz bir korumaya sahiptir ve genellikle tek kullanımlıktır. Kullanılacağı zaman açılan paketlerde sunuldukları için daha hijyenik kullanım imkanı da sunar. Ürünün kutusunda miktarı kadar saşe bulunur ve kullanılacağı zaman bu saşelerden biri açılarak tüketilir. 

Yenilebilen Ürünler 

Yenilebilen ürünler, genellikle ara öğün olarak tüketilmek için geliştirilen yiyecek ürünleri olarak açıklanabilir. Bu kategorideki ürünlere protein barlar örnek verilebilir. 


Olimp Ürün Fiyatları

Olimp markasının takviyeleri; formuna veya gramajına göre farklı fiyatlarda olabilir. Büyüklüğü, miktarı, kullanım amacı ve yaş aralığına göre üretilmesi gibi faktörler de Olimp takviyesi fiyatlarını etkileyebilmektedir. Farklı gramaj ve formlardaki Olimp takviyelerini supplementler.com adresinden satın alabilirsiniz. 


Olimp Ürünlerini Seçerken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Olimp ürünlerini seçerken piyasada güvenilir olmasıyla öne çıkan satış yerlerindeki ürünlerin tercih edilmesi önemlidir. Ürünlerin orijinal olup olmadığı da kontrol edilmelidir. T.C. Tarım ve Orman Bakanlığı onayı ve izin numaraları kutunun üzerinde bulunmalıdır. Almış olduğunuz Olimp ürünlerine ait ambalajın da zarar görmemiş ve bozulmamış olarak size ulaşması da bu konuda önemlidir. Türkiye’nin en çok tercih edilen online alışveriş sitelerinden biri olan supplementler.com adresinde Olimp ürünleri satılmaktadır. İstediğiniz Olimp ürününü buradan seçebilir ve satın alabilirsiniz.


Sıkça Sorulan Sorular

Olimp Takviyeleri Nasıl Kullanılır?

Olimp takviyeleri farklı formlara sahiptir. Bu formların kullanım şekilleri farklılık gösterebilir. Tablet ve kapsül formdaki takviyeler sıvı yardımıyla kullanılırken; saşe, ampul veya toz form besinlere karıştırılarak tüketilebilir. En doğru sonuç için takviye kutusunun üzerindeki kullanım direktiflerine göz atabilirsiniz. 

Kimler Olimp Takviyelerini Kullanabilir?

Takviye kullanım yaşları takviye türüne göre değişkenlik gösterebilir. Herhangi bir takviye kullanmadan evvel öncelikle doktorunuza danışmanız önerilir. 

Olimp Takviyeleri Nereden Satın Alınır? 

Fiziki mağazalarda bulunabilen Olimp takviyeleri aynı zamanda supplementler.com sitesinde de satılmaktadır. Siz de Olimp takviyelerine sahip olmak istiyorsanız; güvenilir ve şeffaf bir alışveriş anlayışını deneyimlemek için supplementler.com adresini tercih edebilirsiniz. 


YÜKLENİYOR..