Supplementler

Kapıda Ödeme Seçeneği

Supplementler.com’dan verdiğiniz siparişlerin ödemesini tercih ettiğiniz taktirde kapıda ödeme yöntemi ile ürün size ulaştığında kargo şirketine gerçekleştirebilirsiniz. Ürününüz elinize ulaştığında ödeme yapmak için tek yapmanız gereken sipariş sırasında ödeme adımında “Kapıda Nakit Ödeme” veya “Kapıda Kredi Kartı ile Ödeme” seçeneklerinden birini tercih etmek.

Kapıda ödemeyi dilerseniz nakit, dilerseniz kredi kartı ile gerçekleştirebilirsiniz. Kapıda kredi kartı ile ödemelerde kargo şirketinin POS terminalleri kullanıldığı için taksit yapılamamaktadır.

Kapıda nakit veya kapıda kredi kartı ile gerçekleştirilen ödemelerden sipariş büyüklüğüne bakılmaksızın 10 TL “kapıda tahsilat ücreti” alınmaktadır. “Kapıda tahsilat ücreti” otomatik olarak ürün faturanıza yansıtılmakta olup bahse konu sipariş bedelinin tahsili ve tarafımıza havalesi esnasında karşılaşılan maliyetlere istinaden kargo şirketleri tarafından talep edilmektedir.

Kapıda ödeme seçenegi tercih edilen siparişlerde, telefon ile teyit işlemi yapıldıktan sonra ürünleriniz kargoya verilecektir. Güvenliğiniz için telefon görüşmeleri kayıt altına alınmaktadır. Telefonla teyit işleminin en kısa sürede gerçekleştirilebilmesi için siparişinizde belirttiğiniz telefon numarası ve e-posta bilgilerinizin doğrulugunu lütfen kontrol ediniz.

 

YÜKLENİYOR..

;