Supplementler
21 ürün listeleniyor.

Anahtarlık ve Takılar

Anahtarlıklar, anahtar kalabalığını bir düzene sokmak için kullanılan ideal aksesuarlardır. Düzenli olarak spor salonuna gidenlerin ev ve araba anahtarlarının yanına bir de spor çantalarının ve salondaki dolap anahtarları eklenir. Bu karmaşanın organize edilebilmesi için anahtarlık çeşitleri en uygun aksesuarlardır.

Takı ve Anahtarlık modellerini Fitmoda'da inceleyin >>>

Fitness aksesuarı olarak anahtarlık çeşitleri sporcular için sadece anahtarları birarada tutan bir obje  olmaktan çok ötedir. Tarzını ve sporcu kimliğini de ortaya koymasını sağlayan bir aksesuardır. Ayrıca anahtarlıklar, sporcu kimliğe sahip olan kişiler için güzel de bir hediye alternatifidir. 

Fitness Aksesuar Çeşitleri

Bir sporcunun tarzını ortaya koyabildiği bir diğer fitness aksesuarı da takılardır. Sportif tarza uygun olarak tasarlanmış olan takılar, farklı model ve tasarımlara sahip olmaktadır. Üzerinde motive edici mesajlar taşıyan takılar sporcular tarafından en çok tercih edilen aksesuarlar arasında yer almaktadır.

Fitness salonunda takılar konusunda dikkat edilmesi gereken en önemli konu, antrenman sırasında engelleyici özelliğe sahip olmamaları gerektiğidir. Egzersiz yaparken kullandığınız alete ya da ekipmana takılan bir takı, antrenman rutinini bozacağı gibi, sağlık açısından da riskli durumların oluşmasına yol açabilir. Bu açıdan sporcuların, antrenman yaparken özellikle fitness için uygun takıları kullanmaları tavsiye edilmektedir.

YÜKLENİYOR..