Supplementler

Grenade

Grenade Nutrition, markası 2010 yılında İngiltere’de kurulmuş sporcu gıdaları üretimi yapan bir firmadır. Termojenik yağ yakıcı olan Grenade Thermo Detonator ürünü ile büyük bir başarı yakalayan Grenade, son 3 yılda “En İyi Termojenik Yağ Yakıcı” ve “En İyi Pre-Workout” ürünü gibi bir çok ödül kazanmayı başarmıştır.

Grenade Nutrition Hakkında Kısa Bilgiler

Grenade Nutrition sektöre 5 yıl önce katılmıştır ve tek ürünü Grenade Thermo Detonator ile büyük bir ilgi toplamıştıt. Grenade 2010 yılından günümüze kadar geçen bu kısa sürede 100’den fazla ülkeye açılmıştır. Profesyonel atlet, fitness meraklısı ve ordu çalışanları tarafından büyük bir beğeni kazanmıştır. Grenade’in değişik tasarımları ve güçlü formüllerine borçlu olduğu başarısı sayesinde günümüzde 16’dan fazla ürünü satışa sunmaktadır. Grenade 2010 yılında, Alan ve Juliet Barratt çifti tarafından bir aile işi gibi kurulmuş olsa da, 2014’te Grovepoint Capital tarafından büyük bir yatırım alan Grenade gelecekte bir sürü yeni ürün ile karşımıza çıkabilir.

Grenade Nutrition Ürün Çeşitliliği

Grenade Nutrition pre-workout ve yağ yakıcı ürünlerinden dolayı tanınmakta olsa da, yeni çıkardıkları protein tozu da büyük ilgi görmüştür. Enerji veren ürünlerde uzmanlaşan Grenade markası ürettikleri ürünlerin içeriklerinin yanı sıra, ürünler için geliştirilmiş olan olağan dışı ambalajlar ile sporcuların dikkatini çekmeyi başarmıştır.

Grenade Nutrition Öne Çıkan Ürünleri

Grenade Nutrition kreatif paketlemesi ve etkili ürünü Grenade Thermo Detonator ile bilinir. Grenade Thermo Detonator 2012’den beri tek başına 6’dan fazla en iyi yağ yakıcı ödülü almıştır ve en iyi yağ yakıcılardan biri olarak görülür. Grenade 50 Calibre adlı pre-workout ürünleri de çok yoğun ilgi görmüştür ve 2012 yılında “Pre Workout of the Year” ödülünü almıştır. Grenade 50 Calibre kompleks bir amino asit olmakla birlikte uyarıcı içeriğe sahiptir ve spor öncesi enerji için idealdir. Grenade daha çok enerji veren ürünleri ile bilinse de, Grenade Hydra 6 Premium Protein adlı protein tozları da öne çıkanlardan ürünlerindendir. Grenade Hydra 6 Premium Protein %50 İzole Whey ve %50 Micellar Kazein içerir, bu sayede hem kısa süre içinde hem de bütün gün boyunca sizi besleyen bir protein tozu olarak yoğun ilgi görmektedir.

Grenade Nutrition Nerede Üretiliyor?

Grenade Nutrition ürünlerinin büyük bir kısmı Ingiltere’de üretilmektedir. Grenade Nutrition ürünleri hiçbir Doping ve Domuz Katkı maddesi içermemektedir.

Grenade Nutrition Sponsorları

Grenade Nutrition’ın dünya klasmanındaki 11 kişilik atlet, vücut geliştirme, dayanıklılık sporcuları ve fitness modelleri takımı bulunmaktadır. Grenade’in ekibinde, Muscle & Fitness dergisi Türkiye ve Muscle & Body Magazine Amerika sayılarına çıkan Türk asıllı Melih Cologlu bulunmaktadır. Grenade Nutritin ayrıca daha önce orduda çalışmış asker ve atletlere de sponsordur. Bu atletler arasında British Novice Musclemania yarışmasını kazanan ve 7 sene Irak’ta görev yapmış Jamie Alderton da bulunmaktadır.

YÜKLENİYOR..

;