Supplementler
22 ürün listeleniyor.

Grenade

Grenade, 2010 yılında İngiltere’de kurulmuş sporcu gıdaları üretimi yapan bir markadır. Grenade Nutrition 80'den fazla ülkede yer alan çok sayıda ödüllü ürün yelpazesiyle öne çıkar.

Grenade Hakkında

Alan ve Juliet Barratt tarafından 2010 yılında kurulan Grenade ilk ürünü Thermo Detonator ile büyük ilgi toplamıştır. Termojenik ürünleri, protein barları ve fitness aksesuarları ile öne çıkan marka değişik tasarımları ve güçlü içerikleri ile öne çıkan başarısı sayesinde günümüzde birçok ülkede sporseverlerin yanındadır.

Grenade Ürün Çeşitleri

Grenade pre-workout ve termojenik ürünleri ile kazandığı ikonik başarısı ile öne çıksa da protein tozu ve protein bar gibi ürünleri ile de öne çıkar. Markası ürettikleri sporcu takviyelerinin içeriklerinin yanı sıra, ürünler için geliştirilmiş olağan dışı ambalajlar ile sporcuların dikkatini çekmeyi başarmıştır. Granede’nin protein tozu, BCAA, glutamin, kreatin, L-karnitin ve CLA içeriklerine sahip ürünlerinin yanı sıra atıştırmalık ve fitness aksesuarları gibi ürün kategorileri de bulunmaktadır.

 

Öne Çıkan Grenade Ürünleri

Grenade özellikle kreatif paketlemesi ile dikkat çeken Grenade Thermo Detonator ürünü ile bilinir. Grenade Thermo Detonator birçok ödül almış bir üründür.

Grenade 50 Calibre adlı pre-workout ürünleri de ilgi görmüş ve 2012 yılında “Pre Workout of the Year” ödülünü almıştır.

Grenade Hydra 6 Premium Protein adlı protein tozları da öne çıkanlardan ürünlerindendir. Grenade Hydra 6 Premium Protein %50 izole whey ve %50 micellar kazein içerir.

 

Grenade Ürünlerinin Formları

Grenade sporcu takviyeleri genelde karşımıza, toz ve kapsül formda çıkar. Her formun kendine özgü kullanım avantajları vardır.

Toz

Toz formdaki takviyeler su ile karıştırılarak kullanılabilir. Çeşitli aromalara da sahip olabilen sporcu takviyeleri bu sayede keyifli bir içim imkanı sunar. Ayrıca kapsül formda takviye kullanmakta güçlük çekenler toz formu tercih edebilir.

Kapsül

Kapsül formda yer alan Grenade sporcu takviyeleri, su yardımı ile tüketilebilir. Hazırlama aşaması olmadığı için daha pratik kullanım imkanı sunar.

 

Grenade Ürünlerini Seçerken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Sporcu takviyesi satın alırken; alınan ürünün orijinal olup olmadığına muhakkak dikkat edilmelidir. Ayrıca üretici firmanın ürüne dair barkod numaralarının yer alıp almadığı da dikkat edilmesi gereken konular içinde yer alır. Almış olduğunuz takviye ait ambalajın tahrip edilmeden size ulaşmış olması da önemlidir. Herhangi bir gıda takviyesi almadan evvel mevcut durumunuzu değerlendirmek ve herhangi bir kronik rahatsızlığınız var ise ona göre yol haritası belirlemek için önce doktorunuza danışmalısınız.

 

Grenade Ürünlerini Kullananların Yorumları

Grenade ürünlerini kullananlar, diğer ürünlerde olduğu gibi kullanıcı deneyimlerini Supplementler.com’un yorumlar bölümünde paylaşmaktadır. Ürünleri satın alan ve kullanan kişilerin yorumlarını okumak isterseniz bu bölümü inceleyebilirsiniz.

 

Grenade Ürün Fiyatları

Grenade sporcu takviyelerinin fiyatları; içeriğinde yer alan bileşenlerden ambalajına, gramajından kullanım formuna ve servis sayısına kadar pek çok nedenden ötürü değişkenlik gösterebilir. Aynı şekilde Grenade fitness aksesuarlarının fiyat skalası da materyal ve ürün çeşidine göre farklılık gösterebilir. İncelediğiniz Grenade sporcu takviyesi ve aksesuar çeşitlerini; farklı ödeme yöntemleri ve aynı gün kargo imkanıyla supplementler.com üzerinden satın alabilirsiniz.

 

Sıkça Sorulan Sorular

Grenade Nutrition Nerede Üretiliyor?

Grenade Nutrition ürünlerinin büyük bir kısmı İngiltere’de üretilmektedir.

 

Grenade Ürünleri Nasıl Kullanılır?

Kapsül formdaki ürünler su ile yutularak tüketilir. Toz formdaki ürünler ise genelde sıvı ile karıştırılarak tüketilir. Tek kullanımlık ya da direkt kullanıma uygun atıştırmalık ürünler de mevcuttur. Sporcu takviyelerinin kulanım zamanı ürün içeriklerine göre değişkenlik gösterebilir. Doğru kullanım şekli ve zamanı için satın aldığınız ürün üzerinde yer alan kullanım koşullarını takip etmeniz önerilir.

 

Kimler Grenade Ürünlerini Kullanabilir?

Grenade çoğunlukla fitness ve spor hayatını benimseyenler tarafından tercih edilir. Ancak takviye ürünlerin insanlar üzerindeki etkileri farklılık gösterebilir. Herhangi bir gıda takviyesi kullanmadan önce doktora danışılması önerilir.

 

Grenade Ürünleri Nasıl Saklanır?

Genel olarak sporcu takviyelerinin direkt güneş alan yerlerden uzak tutulması tavsiye edilir. Satın aldığınız sporcu takviyelerini serin ve kuru bir yerde saklamaya özen gösterin. Ayrıca takviye ürünün üzerinde yer alan saklama koşullarını da göz önünde bulundurmanızı öneririz.

 

Grenade Ürünleri Nereden Satın Alınır?

Grenade markasına ait ürünlere fiziksel ve online mağazalar aracılığıyla ulaşmak mümkündür. Online mağazalar aracılığıyla ürünlerin içerik tablosunu görebilir ve nasıl kullanılacağına dair bilgi edinebilirsiniz. Deneyimli satış temsilcilerinin yer aldığı fiziksel mağazalara giderek de ürünlerin içeriklerine ve kullanım koşullarına dair bilgi edinebilirsiniz. Dilediğiniz Grenade ürününü üyelere özel indirimlerden ve aynı gün kargo imkanından yararlanarak; Supplementler.com üzerinden ya da Supplementler mağazalarından satın alabilirsiniz.


YÜKLENİYOR..