Supplementler
12 ürün listeleniyor.
Universal GH Max 180 Tablet

3050 TL

Sepete Ekle
Universal Creatine Powder 1000 Gr

Tükendi

Ürünü İncele
Universal Animal Cuts 30 Paket

Tükendi

Ürünü İncele
Universal Amino 3001 160 Tablet

Tükendi

Ürünü İncele
Universal Animal Pak 44 Paket

Tükendi

Ürünü İncele
Universal Animal Whey 1800 Gr

Tükendi

Ürünü İncele
Universal Atomic 7 384 Gr

Tükendi

Ürünü İncele
Universal Glutamine 300 Gr

Tükendi

Ürünü İncele
Universal Beef Amino 400 Tablet

Tükendi

Ürünü İncele
Universal Amino 2700 350 Tablet

Tükendi

Ürünü İncele
Universal Creatine Powder 120 Gr

Tükendi

Ürünü İncele
Universal Creatine Powder 300 Gr

Tükendi

Ürünü İncele

Universal

Universal Nutrition, 1983 yılından itibaren en popüler ve en iyi sporcu besin ürünlerini üretmektedir. Universal, fabrikalarından çıkan her ürünün arkasındadır ve %100 kalitesini garantilemektedir. Universal Nutrition Animal ve Universal markaları ile hem en ileri düzey sporculara ve vücut geliştirmeyi hobi olarak gören, kendini geliştirmek isteyenlere uygun ürünler çıkarmaktadır.

Universal Nutrition Hakkında Kısa Bilgiler

Universal Nutrition Sporcu besinleri sektöründe en uzun süredir bulunan ve en iyi bilinmiş markalarındandır. Universal Nutrition denince akla ilk gelen Animal Pak gibi ürünleri ile her zaman en yüksek kalite ve en düşük fiyatı sunmaya çalışmaktadır.

Universal Nutrition’ın Ürün Çeşitliliği

Geniş ürün yelpazesinden dolayı sporcu gıdalarını iki farklı marka altında satmaktadır. Universal Nutrition’ın Universal ve Animal serileri farklı türlü ürünler içermektedir ve farklı paketlemelere sahiplerdir. Universal, daha geniş bir kitleye hitap ederken Animal ürünleri en ciddi ve ileri seviye sporcular için uygun ürünlerdir.

Universal Serisi: Protein, gainer, güç ve performans, aminolar, enerji ürünleri, yağ yakıcılar ve protein barları kategorilerine ayrılır. Universal protein ve gainer ürünlerinde casein, whey, iso whey ve yumurta/süt protein tozları bulunur. Universal güç ve performans ürünlerinde kreatin, pre-workout, karbonhidrat destekleri bulunur. Universal amino ürünlerinde et proteininden elde edilmiş aminolar, yumurta proteininden elde edilmiş aminolar ve whey proteininden elde edilmiş aminolar vardır.

Universal serisi ayrıca carnitin ürünleri ve termojenik etkili yağ yakıcılar da bulundurmaktadır.

Animal Serisi: Animal ürünleri ileri seviye sporcuların kullanımı için üretilmiş ve Universal’ın en etkili ürünleridir. Animal serisinde Animal Pak adlı dünyaca ünlü vitamin ve mineral ürünü, Animal CutsAnimal PumpAnimal Rage XLAnimal WheyAnimal Nitro gibi ürünler bulmak mümkündür.

Universal Nutrition’ın Öne Çıkan Ürünleri

Universal’ın öne çıkan ürünleri arasında akla ilk Animal Pak adlı, tabletlerden oluşan kompleks multi-vitamin gelir. Animal Pak supplement sektöründe özellikle ileri seviye sporcular arasında multi vitaminlerin "kralı" olarak bilinmektedir. Kompleks bir içeriğe sahip olan Animal Pak vitamin ve mineral içeriğinin dışında Bitkisel ve Amino asit içeriğine sahiptir.

Universal Nutrition’ın başka bir öne çıkan ürünü ise dünyanın tek Mikronize Kreatin Monohidrat üreticisi olan Alman firmasi ALZCHEM (Creapure) tarafından üretilmiş olan Universal Creatine Powder bulunmaktadır. Universal Creatine Powder Creapure adlı kreatin monohidrat içeriği sayesinde hızlı bir emilime sahiptir.

Universal’ın geliştirdiği ileri seviye sporcular için olan başka bir ürünü ise Animal Cuts adlı termojenik yağ yakıcısıdır. Animal Cuts ürünü, Animal serisinin en popüler ve aynı zamanda Termojenik kategorisinin en çok bilinen Universal Nutrition ürünlerinden birisidir. Animal Cuts definasyon döneminde eğer ileri düzeyseniz 1 paket, eğer ileri seviyede değilseniz de sadece yarım paketlik doz ile yağ yakımında yardımcı olacaktır.

Universal Nutrition Nerede Üretiliyor?

ABD’de bulunan, kendilerine ait 9290.304m²’lik son teknoloji ve yeniliklerin bulunduğu fabrikalarında üretilmektedir.

Universal Nutrition Kalite Sertifikaları

En yüksek standartlar ve en kaliteli ham maddeler ile üretildiği için National Research Council (NRC), United States Pharmacopeia (USP), National Formulary (NF) ve the Food Chemical Codex (FCC) sertifikalarına sahiptir.

Universal Nutrition Sponsorları

Sporcularını her zaman deneyimli ve kendini vücut geliştirmeye adamış sporculardan seçer. Universal Mr. Universe, Mr. U.S.A., Mr. International, Mr. America, IFBB Mr. North America Masters ve NPC Nationals Masters yarışmalarını kazanan Greg Long adlı vücut geliştiricisine sponsordur. Universal Nutrition, Greg Long’u sponsor oldukları bir sporcu gibi ve aynı zamanda bilgi ve deneyim aldıkları bir mentor olarak görür. Universal ayrıca Tyler Cohen, Josh Landry ve Nick Lepore gibi genç ve yıldızı yeni parlamaya başlayan vücut geliştiricilerine de sponsordur. 

YÜKLENİYOR..