Supplementler
Adidas Designed To Move T-Shirt Kamuflaj
%4
İndirim

259 TL

249 TL

Puanı: 81/100

Adidas Classic Camo Sırt Çantası Kamuflaj
%20
İndirim

249 TL

200 TL

Puanı: 81/100

Adidas Çok Yönlü Climate Antrenman Eldiveni Siyah
%6
İndirim

315 TL

295 TL

Puanı: 78/100

Adidas Linear Cf Duffel Spor Çanta Siyah
%17
İndirim

349 TL

289 TL

Puanı: 81/100

Adidas Galaxar Run Ayakkabı Lacivert
%9
İndirim

869 TL

789 TL

Puanı: 74/100

Adidas Galaxar Run Ayakkabı Gri
%9
İndirim

869 TL

789 TL

Puanı: 74/100

Adidas Climacool Antrenman Eldiveni Siyah
%5
İndirim

299 TL

285 TL

Puanı: 85/100

Adidas Galaxar Run Ayakkabı Siyah
%9
İndirim

869 TL

789 TL

Puanı: 74/100

Adidas Run Logo Graphic T-Shirt Siyah
%4
İndirim

259 TL

249 TL

Puanı: 75/100

Adidas

Adidas, 1924 yılında Adi Dassler tarafından Almanya'da kurulup, günümüzde tüm dünyada faaliyet gösteren, her yıl 900 milyonun üzerinde spor ürünü üreten bir markadır.

Dünyanın önde gelen spor giyim ve spor eşyası markalarından Adidas Supplementler’de! Adidas, üç çizgili logosu ile en çok bilinen spor eşyası markalarından biridir. Fitness antrenmanlarınızda kullanabileceğiniz Adidas antrenman eldiveni, patlama ve güç antrenmanlarında kullanabileceğiniz Adidas sağlık topu ve çok daha fazlasını Supplementler’de inceleyebilirsiniz.

1924'den beri Adidas

Adidas; koşucular, basketbolcular, futbolcular ve fitness tutkunları için birçok seçenek son teknolojilere sahip spor giyim ve aksesuarları sunar. İster hafta sonları şehirden kaçmayı seven bir yürüyüş sevdalısı olun ister her pozda kendini tekrar keşfeden bir yoga öğretmeni, Adidas her zaman yanınızdadır. Üç şeritli logo, müzik sahnelerinden, festivallere günlük yaşamda dahi üstünüzdedir. Adidas spor kıyafetleri ve aksesuarları sizi yarışlarda, bitiş çizgisinde, en yüksek ağırlıkları kaldırırken desteklemek için burada.

Fitness için Adidas Ürünleri

Adidas, her çeşit sporcu için antrenman kıyafetleri tasarlar. Oyunu değiştirmeyi seven yaratıcı ruhlar için yeni dizaynlarla alanı genişletir. Kendinizi aşmak için attığınız her adımda arkanızdadır. Adidas ile kuralları yıkın ve yenilerini yaratın. Adidas spor ayakkabı modelleri ile olduğu kadar fitness alanında da sporculara kolaylık sağlar. Kaldırdığınız her ağırlıkta gücünüzü tekrar sınayın. İster bir yarışmaya hazırlanın, ister vücudunun sınırlarını zorlayan bir vücut geliştirici olun, Adidas fitness severler için de aksesuarlar tasarlar. Kazanmaya odaklananlar için yaratılan antrenman ve ağırlık eldivenleri ile kaldırdığınız ağırlıkları git gide artırabilirsiniz. Antrenman eldiveniniz sayesinde daha konforlu bir spor deneyimi yaşar gerçek performansınızı sergileyebilirsiniz.

Vücut Geliştirmenin Teknolojik Hali

Adidas fitness ürün seçenekleri arasında yer alan, dirseklik ve ortası açık dizlik hareket özgürlüğünüzü artırır. Dilerseniz egzersizlerinizi çeşitlendirmek için çift tutacaklı sağlık topu veya kettlebell gibi spor aletlerini de kullanabilir, Adidas güvencesini antrenmanlarınıza taşıyabilirsiniz. Adidas bel korseleri ile spor yaparken kendinizi daha rahat hissedebilir, hareketlerinizin formunu doğru yapabilirsiniz.

YÜKLENİYOR..

;