Supplementler
One Up Multi Collagen 300 Gr Aromasız
%16
İndirim

249 TL

209 TL

Puanı: 92/100

One Up Multi Collagen 300 Gr
%16
İndirim

249 TL

209 TL

Puanı: 90/100

Hardline Omega 3 160 Kapsül

249 TL

Puanı: 88/100

Eklem Sağlığı

Sporcular için eklemler büyük önem taşır. Sporcular eklemleri için glukozamin, omega 3, tonalin ve kadın sporcular multivitamin women gibi takviye ürünleri çokça tercih etmektedir.

Eklem Sağlığı

Eklemler iskelet sistemimizde ciddi önem taşıyan mekanizmalardır. Spor yaparken aktif şekilde çalışan kas ve iskelet sistemimiz, eklemler sayesinde yükü dengeli bir şekilde dağıtıp, hareketleri doğru şekilde tamamlar.

Özellikle yüksek ağırlıklarla çalışan vücut geliştiriciler eklem sağlıklarına çok dikkat ederler. Eklemler, kemiklerin arasındaki bağlantılardır. Eklemler ve etrafındaki yapılar, dirseklerinizi ve dizlerinizi bükmenize, kalçalarınızı kıpırdatmanıza, sırtınızı eğmenize, başınızı çevirmenize ve hatta parmaklarınızı oynatmanıza izin verir. Kıkırdak ve sinovyum denilen düz doku, sinovyal sıvı denilen bir madde ile eklemleri doldurur, böylece kemikler birbirine sürtünmez. Eklemler iki kemiğin bağlandığı yapılardır. Hareketli veya sinovyal eklemler kemiklerin birbirine uyumlu şekilde hareket etmesini sağlar.

YÜKLENİYOR..

;