Supplementler
Wefood Glutensiz Yulaf Ezmesi 300 Gr
%14
İndirim

29 TL

25 TL

Puanı: 83/100

Wefood Organik Kenevir Tohumu Tozu 100 Gr
%26
İndirim

97 TL

72 TL

Puanı: 84/100

Wefood Brezilya Cevizi 80 Gr

30 TL

Puanı: 86/100

Bu ürünler için stok tükenmiştir

Wefood

Sağlıklı ve iyi beslenmeyi herkes için tercih edilebilir kılmayı hedefleyen Wefood, ülkemizin sağlıklı ürünlerdeki eksikliğini gidermek amacı ile kurulmuştur.  Sağlıklı, minarellerce zengin, vegan ve glütensiz ürünler üreterek, tüketicilerinin yaşam kalitesini artırmayı hedeflemektedir.

Wefood Ürünleri

Wefood, glütensiz yulaf ezmeleri, glütensiz unlar, ham kakaolar, vegan yağlar, süper tozlar ve daha birçok organik ürünü sağlıklı yaşam tutkunlarıyla buluşturuyor.

Wefood Besin Takviyeleri

Özellikle organik spriulina tozu, organik moringa tozu, organik kenevir tohumu tozu, organik fındık ve badem unlarıyla oldukça geniş ürün çeşitliliğine sahip olan Wefood markası, tamamen organik ürünleriyle kullanıcılar tarafından oldukça fazla beğeni toplamaktadır.

Wefood Kalite Standartları

GDO, emulgatör, aroma verici, renklendirici, koruyucu ve katkı maddesi içermeyen ürünleriyle Wefood, tedarik ve üretim konusunda şeffaflık sunarak tüketicilerinin güvenini kazanmıştır. Supplementler.com’da bulunan tüm Wefood ürünlerinin orijnalliği ve sertifikasyonları tamamlanmıştır.

YÜKLENİYOR..

;