Supplementler

Şütte

Kurulduğu 1918 yılından bu yana en bilinen şarküteri markalarından biri olan Şütte, sağlıklı atıştırmalıkları ile Supplementler.com'da. Şütte ürünlerinden pakette kuru et atıştırmalık ürününü sporcular sıklıkla tercih eder ve severek tüketir.

1918'den Bu Yana Şütte

1918'den günümüze, İstanbul'da bir ilk olan Şütte şarküteri kuru et, sosis salam üretim ve satış mağazası olarak kurulur. Şütte bu dönemin en ünlü şarküteri markası olur ve günümüze değin nostaljik ve sevilen tadıyla kitlelerin tercih ettiği bir markaya dönüşür.

1920’li yıllarda, Şütte’yi sofralarından eksik etmeyen tüketiciler genellikle Nişantaşı, Taksim, Cihangir, Beyoğlu, Şişli ve daha sonra Etiler ve çevresindeki oturan yazarlar, ressamlar, sanatçılar ve yurtdışına sık sık giden gurme nitelikli insanlardan oluşuyordu. Şütte günden güne müşteri portföyünü (hem toptan hem de perakende) genişletti. Şütte, et ürünlerinin tazeliğine büyük önem veren bir marka olma özelliği gösteriyor. Şütte ürünlerinin hepsi piliç eti, dana veya hindi eti kullanılarak imal edilir. Şütte ürünleri içerisinde domuz eti ve domuz yağı asla kullanılmaz.

Şütte Ürünleri

Şütte kalite kontrol süreçlerini titizlikle sürdürür. Şütte ürünleri otellerde, seçkin kafelerde ve restoranlarda sıklıkla kullanılır. 1918'den beri, Şütte lezzet kalitesini her zaman ön plana alır. Hem et seçimi (dana eti, hindi, tavuk) hem de baharat seçimi büyük bir özenle gerçekleştirilir. Şütte, kuru et, salam, sosis, jambon, sosis ve pastırma gibi ürünleri ile kalite ve çeşitlilik konularında kullanıcıyı memnun eden ürünler sunar. Şarküteri konusunda akla ilk gelen markalardan biri olan Şütte, 1918'den bu yana değişmeyen lezzet ve kalite ilkeleri ile kullanıcı memnuniyetini önde tutuyor.

YÜKLENİYOR..

;