Supplementler
Red Bull Enerji İçeceği 250 mL
%6
İndirim

16 TL

15 TL

Puanı: 77/100

Red Bull Enerji İçeceği 4 x 250 mL
%7
İndirim

60 TL

56 TL

Puanı: 77/100

Red Bull

Red Bull 1987 yılından bu yana, yeni bir ürünün piyasaya sürülmesi değil, tamamen yeni bir ürün kategorisi yaratan oldukça önemli bir markadır. Ürettiği enerji içecekleri ile ihtiyaç duyduğunuz her an sizi yeniden kanatlandırır.

Red Bull Ürünleri

Uzak Doğu’nun geleneksel içeceklerinden esinlerenerek yaratılan Red Bull, özel formülü ve kalitesiyle dikkat çeker. Tat ve lezzet standartlarında en iyisini hedefleyen Red Bull, 2019 yılı itibariyle 171 ülkede kalite standartlarının üstünde bir hizmet vermektedir.

Red Bull; kafein, taurin ve vitamince zengin içeriğiyle, şekerli ve şekersiz, Blue Edition, Summer Edition, Yellow Edition ve daha birçok ürün seçeneğiyle aradığınız lezzeti ve enerjiyi kullanıcılarına sunmayı hedefler.

Red Bull Kalite Standartları

Red Bull dünyaya karşı olan sorumluluğunu yerine getirerek, geri dönüşüm döngüsüne bağlı bir üretimi desteklemektedir. Modern üretim teknolojisine bağlı kalarak, dünya genelinde satışa sunulan tüm ürünlerinde aynı kaliteyi garantileyen Red Bull, içeriğindeki ürünlerin kaliteli ve doğal olmasına özen gösterir.   

YÜKLENİYOR..

;