Supplementler

Protein2o, sporculardan ilham alarak insan vücudunun iki temel besin ihtiyacı olan su ve proteini karşılamak için geliştirilmiş bir protein içeceğidir. Minimum kalori maksimum verim odaklı olan Protein2o ABD, Chicago menşeli bir üründür.

Protein2o ürünü ile kişilerin yaşamına su ve proteini daha çok dahil ederek sağlıklı bir yaşam şekline yaklaşmalarını hedefler. Ferah tadı ile herkesin beğenisini toplamıştır. Günlük ihtiyacınız olan proteini, gereksiz miktarlarda kalori alımı yapmadan sağlıklı ve lezzetli bir şekilde tüketmenizi sağlar.

Protein2o Protein İçeceğinin İçeriği

Temelde su ve proteini, en düşük kaloriler ve en lezzetli tatlar eşliğinde tüketiciye sunmak isteyen Protein2o, içerik olarak %98 whey protein izolatından üretilmiştir. Her bir şişesinde 15 gram protein içerir. Şeker oranı 0 olan içeceklerin kalorileri de oldukça düşüktür.

Bir sporcunun rahatlıkla günün istediği saatinde tüketebileceği bu ürün kas gelişimine destek olabilecek aminoasit yoğunluğuna sahiptir. %98 izole whey içeriği kolay sindirilmesine yardımcı olur.

YÜKLENİYOR..

;