Supplementler

Seçimlerinize uygun bir sonuç bulunamadı.
Tekrar arama yapabilir veya kategori seçimi yapabilirsiniz.

New Life

New Life Türkiye pazarında 40 yılı aşkın bir süredir besin destek ürünleri sunan ve geliştiren Sifar İlaçlarına ait bir markadır. Özellikle balık yağı ve multivitamin gibi özel formülasyona sahip ürünleri ile spor yapanlar ve aktif yaşayanlar tarafından tercih edilmektedir. New Life ürünleri arasından düzenli spor yapanlar için önemi artan balık yağı ve vitamin takviyelerini inceleyebilirsiniz.

New Life Ürünleri

Şifar İlaçları'nın kuruluşundan itibaren Türkiye'de yer edinmiş markalardan biri olan New Life, her geçen gün ürün çeşitliliği ve ürün kalitesini arttırmaktadır. Önemli organizasyonlar tarafından bir çok kez kalite ödüllerine laik görülmüş, gıda takviyesi pazarının öncü markalarından biri haline gelmiştir.

GOED Omega 3 (Global EPA ve DHA Omega-3 Organizasyonu) organizasyonuna 2006 yılında kurucu olarak kabul edilmiştir.  New Life'nin EFA serisi omega 3 ürünlerinin her biri IFOS (Uluslararası Balık Yağı Standartları) 5 yıldızlı kalite belgelerine sahiptir.

Gıda takviyeleri ürünlerinde ilklerin markası olan New Life, her yaş grubuna ve ihtiyacına yönelik geliştirilmiş gıda takviyeleri geliştirmektedir. “Balık yağları” ve “vitamin & doğal ürün kombinasyonları” adı altında 2 ana ürün grubu bulunan markanın toplam ürün sayısı 14’tür.

Markanın tüm ürünlerini Vitaminler.com'da incelemek veya satın almak için tıklayınız.

YÜKLENİYOR..

;