Supplementler
Nakd Energy Bar 35 Gr 18 Adet

126 TL

105 TL

Puanı: 85/100

Nakd Energy Bar 30 Gr 18 Adet

126 TL

Puanı: 85/100

Nakd Energy Bar 30 Gr

8 TL

Puanı: 85/100

Nakd Energy Bar 35 Gr

8 TL

Puanı: 85/100

Nakd, sporcu gıdaları arasından en pratik ürünlere sahiptir: protein barlar. Lezzetli bir seçim arayışı içinde olan ancak yediklerine dikkat eden herkes için Nakd Energy Bar iyi bir seçimdir.

Nakd Energy Bar İçeriği

Protein bar ve enerji bar denildiğinde üstünde durulan konular pratiklik, lezzet ve besin değerleridir. Nakd Energy Bar hurma ve kuru üzüm gibi çiğ ürünlerden enfes tadını alır. Bu sayede tatlı krizleri için Nakd Energy Bar tercih edilebilir.

Menşei İngiltere olan Nakd Energy Bar, sporcuların günlük besin ihtiyaçları göz önüne alınarak tasarlanmıştır. Protein yağ ve karbonhidrat oranları öncelikle spor yapan kişiler için Nakd protein barları seçilebilir kılmaktadır. İlave şeker ve tatlandırıcı içermezler. Buğday, süt, süt ürünleri ve gluten içermezler. Karbonhidrat oranları ile hızlı enerji kaynağı olabilirler.

Nakd Energy Bar Ürünlerini Kimler Kullanabilir?

Günlük tüketime uygun, protein bar seçeneği olan Nakd Energy Barlar ek gıda takviyesi gibi kullanılabileceği gibi günlük atıştırmalık olarak tüketilebilir. Vegan ve vejetaryen kullanımı da uygundur.  

YÜKLENİYOR..

;