Supplementler
Musclemeds Secret Sauce 1416 Gr
%55
İndirim

199 TL

89 TL

Puanı: 83/100

Musclemeds Carnivor Beef Amino 300 Tablet
%17
İndirim

119 TL

99 TL

Puanı: 76/100

Musclemeds Carnivor Protein 1816 Gr
%8
İndirim

259 TL

239 TL

Puanı: 76/100

Musclemeds Creatine Decanate 300 Gr
%38
İndirim

95 TL

59 TL

Puanı: 76/100

Bu ürünler için stok tükenmiştir

Musclemeds

MuscleMeds, 2008 yılında Amerika’nın New Jersey eyaletinde, Gerard Dente tarafından kurulmuştur. Kurulduğu günden bu güne, popülaritesi bir hayli artan MuscleMeds markası, alışmış olduğumuz klasik Whey protein tozlarından farklı olarak, tamamen “Beef Protein”, yani et proteininden elde edilen protein tozları ve supplementleri ile ön plana çıkmaktadır.

Musclemeds Hakkında Kısa Bilgiler

Ürünlerinin tamamı Amerika menşeili olan Musclemeds, bütün ürünlerin %100 sığır eti proteini kullanarak üretmektedir. Bu konuda farklı ve çok gelişmiş bir teknoloji kullanan Musclemeds, sporcuların performanslarını ve kas üretimlerini arttırmaya yönelik ürünler piyasaya sunmaktadır.

Musclemeds‘in Ürün Çeşitliliği

Musclemeds’in ürün çeşitliliği içerisinde; protein tozları, amino asitler, kilo ve hacım kazanmaya yardımcı ürünler ve kreatin ürünleri bulunmaktadır. Piyasadaki en hızlı ve etkili bir biçimde kas kütlesini ve performansı arttırmaya yardımcı olan Carnivor serisi ürünleri, dünyaca ünlü bir çok vücut geliştirmeyle ilgilenen sporcu tarafından güvenerek ve severek kullanılmaktadır.

Musclemeds‘in Öne Çıkan Ürünleri

Musclemeds; Carnivor Protein, Carnivor Mass, Carnivor Beef Amino ve Secret Sauce adındaki kompleks amino asit ürünleriyle, ön plana çıkmaktadır. Supplement sektöründe başarılı olabilmelerinin anahtarını, son teknoloji yöntemleriyle birlikte geliştirmekte oldukları yenilikçi ürün gamından geçtiğini öne süren Musclemeds markasının, dünya çapındaki sadık kullanıcı kitlesi bu ürünleri sayesinde oluşmuştur.

Musclemeds Sponsorları

Birçok önemli ve uluslararası sponsorluk anlaşması bulunan Musclemeds’in kuşkusuz en önemli yüzü ünlü vücut geliştirme sporcusu Kai Greene’dir. Musclemeds ile beraber çalışmaya başladıktan sonra 15 kilogramdan fazla kas kazanan “Predator” lakaplı sporcu; 2012, 2013 ve 2014 yıllarında, Mr. Olympia’da ilk iki içerisinde yer almayı başarmıştır.

Greene’nin dışında sponsor olduğu sporcu ve atletler ise şu şekildedir:

  • Akim Williams
  • Britani Camponoli
  • Cameron James
  • Lou Moreira
  • Michael Locket
  • Michelle Otero
  • Muri Rodrigues
  • Nick Trigili
  • Ty Young

Musclemeds‘in Kalite Sertifikaları

Musclemeds, ürünlerini, GMP ( Good Manufacturing Practices ), yani iyi üretim uygulamaları, yöntemleriyle ve üstün ham maddeye sahip içerikleriyle üretmektedir.

YÜKLENİYOR..

;