Supplementler
MHP Super CLA 1000 Mg 180 Kapsül
%25
İndirim

159 TL

119 TL

Puanı: 86/100

MHP Glutamine-Sr 300 Gr

119 TL

Puanı: 89/100

MHP BCAA-XL 300 Gr
%50
İndirim

139 TL

69 TL

Puanı: 89/100

MHP BCAA-XL Energy 300 Gr
%54
İndirim

149 TL

69 TL

Puanı: 90/100

Bu ürünler için stok tükenmiştir

Mhp

MHP (Maximum Human Performance), performans gelişiminde kullanıcıların tam 20 yıldır yanında olan, gıda takviyesi ürünleri ile dünya çapında fark yaratan bir markadır.

MHP Markası

MHP markası, hep en iyisine odaklanarak gerçek sonuçlar elde etmek isteyenlerin her zaman yanındadır. MHP kaliteli ham maddelerle ürettiği sporcu gıdalarıyla ve vücut geliştirme yarışmalarına dayanan kökleriyle 1997’den beri her dalda etkin olarak sporculara en iyi hizmeti sunmayı amaçlamaktadır.

MHP Ürün Çeşitleri 

MHP ürün içeriklerinde kaliteye verdiği önem sebebiyle kapsamlı araştırmalar yaparak hizmet sunan bir markadır. Bazı ürünleri için, klinik çalışmalar da yapmak isteyen MHP, kalitesini artırmak için üniversitelerle beraber çalışmaktadır. Buna ek olarak, tüketicilerin MHP ürünlerini tercih etmesinin en büyük nedenlerinden biri de tadıdır. MHP, eşsiz tat bileşenlerine sahiptir ve kullanırken sizlere keyifli bir tüketim deneyimi sunmuş olur. MHP en iyi sonuçları elde etmek için geçtiği doku ve lezzet testleriyle sporcu gıdaları konusunda kendini günden güne geliştiren bir markadır. BCAA, glutamin, CLA gibi sonuç odaklı farklı birçok ürün çeşidiyle sizleri hedefinize bir adım daha yaklaştırır.

MHP Kalite Standartları 

Tüm MHP ürünleri, ABD'de bulunan ve GMP sertifikalı tesislerde, hem yerel hem de uluslararası içerikler temin edilerek üretilmektedir. Belirli MHP ürünleri Informed-Choice, Trusted by Sport sertifikasına sahiptir. MHP ürünleri sporda yasaklı olan tüm maddeler için test edilir ve güvenle kullanıcılara sunulur. Ayrıca MHP ürünleri titiz bir sertifika sürecinden geçmiştir ve üretimde yüksek kalite standartlarına sahiptir.

YÜKLENİYOR..

;