Supplementler

Seçimlerinize uygun bir sonuç bulunamadı.
Tekrar arama yapabilir veya kategori seçimi yapabilirsiniz.

Jerf

Jerf, benimsediği modern çizgiyi, hafif ve renkli tasarımları ile aktif yaşayan ve günlük hayatında spor giyimi tercih eden herkese sunuyor.Günlük hayatta kolaylıkla tercih edilebilecek rahat, spor giyim tasarlarımları ile yola çıkan Jerf birçok ürününde dikişsiz örgü teknolojisi kullanıyor. Bu sayede giyimde rahatlık sağlıyor ve vücudunuzu sıkmıyor. Esneyebilen kumaş yapıları sayesinde spor yaparken hareket özgürlüğü sağlıyor.

Jerf Ürün Yelpazesi ve Ürün Özellikleri

Toparlayıcı yapılı kumaşları ile vücudun daha fit görünmesine ve kasların şekillenmesine yardımcı oluyor. Jerf spor giyim ürünleri oldukça yumuşak dokuları ile de sporcuların beğenisini topluyor. Ayrıca, nefes alabilen ve çabuk kuruyan Jerf spor giyim ürünlerinin bakımı oldukça kolay. Jerf spor kıyafetlerini ve aksesuarlarını Fitmoda’da inceleyebilirsiniz.

Jerf marka spor giyim ürünlerine baktığımızda konforlu, bakımı kolay ve hafif parçalar dikkatimizi çekiyor. Hem kadın spor giyim hem erkek spor giyim ürünlerine sahip olan marka geniş bir ürün yelpazesine sahip. Kadın spor alt giyim ve üst giyim ürünleri içerisinde spor sütyeni, sporcu tişörtü ve atleti, sweatshirt modelleri, spor taytı ve pantolonu, sporcu şortu ve çorap ürünlerine sahip. Kadın spor giyim ürünleri arasında Jerf Gela tayt, sıklıkla tercih edilen bir ürün. Jerf’in erkek spor giyim seçenekleri içerisinde ise sweatshirt modellerini görüyoruz.

YÜKLENİYOR..

;