Supplementler
High5 Aqua Gel 66 Gr 20 Adet

419 TL

Puanı: 86/100

High5 Aqua Gel 66 Gr

25 TL

Puanı: 86/100

High5 Energy Gel 40 Gr 20 Adet

399 TL

Puanı: 90/100

High5 Energy Gel Caffeine 40 Gr

20 TL

Puanı: 90/100

High5 Energy Gel 40 Gr

25 TL

Puanı: 90/100

High5

High5 markası 25 yıldır gıda takviyeleri konusunda hizmet veren bir markadır. High 5 karbonhidrat jel ürünleri ile özellikle dayanıklılık sporcuları, yarışçılar ve outdoor sporu yapan bireyler için kullanımı pratik yüksek karbonhidrat içerikli takviye ürünler sunar. Sporcuların beğenisini kazanmış bir marka olan High 5 antrenman yaparken karbonhidrat ihtiyacını hızlı bir şekilde çözmeye yönelik ürünleri ile bilinir.

High5 Markası

High5 1994 yılında iki İngiliz triatlet tarafından kurulan ve her zaman dayanıklılık sporcuları için etkili ürünler üretmekle ilgilenen bir markadır. High 5 dünyanın en zorlu yarışlarında rekabet eden bisiklet, koşu, dayanıklılık ve outdoor sporcuları için hazırladığı ürünlerin, spor sırasında kullanıldığında hafif bir lezzette, midede kolay sindirilebilir özellikte ve pratik bir kullanım kapasitesinde olması gerektiğini bilir. Bu mükemmeliyetçi yaklaşım, ürünlerin her zaman amaca % 100 uygun olması sonucunu doğurur.

High5 Ürün Çeşitleri

High 5, 25 yılı aşkın deneyimi ve ürün yelpazesindeki çeşitlilik ile bu pratik yaklaşımı bugün hala sürdürmektedir. Sporcu gıdaları markası olan High 5, piyasadaki yüzlerce sporcu içeceği, enerji jeli ve barıyla spor yaparken beslenme planı oluşturmada pratik ve hızlı seçenekler sunar. High5 markası, sporun eğlenceli olması gerektiğine inanır ve büyük ya da küçük hedeflere ulaşmada sporcuların destekçisi olma konusunda tutkuludur.

Hi5 markası her ürün formülasyonunu yakından değerlendirir asla sadece kalite standartlarını karşılayan bir sonuca varmaz. Karbonhidrat jelleri ile sporcuların beğenisini kazanmış marka, bilimsel formüller kullanmak konusunda titizdir.

High5 Kalite Standartları

Sporcu gıdaları alanında yılları aşkın tecrübesiyle hizmet veren High5, yeni ve mevcut ürünleri geliştirmek söz konusu olduğunda, bilimi kullanıcıya fayda sağlamak konusunda bir adım ileriye taşır. High 5, sporcu besinlerini her zaman eskisinden daha da ileriye götürmeye çalışır ve standartlarını en üst seviyeye taşır.

High 5, kalite testlerini sadece teorik bilimle sınırlandırmaz. Bunun yerine, ürünleri gerçek yaşamda deneyimler doğrultusunda daha ileriye taşır. Marka sporcu beslenme çeşitlerini test eder, öğrenmek ve en zorlu gerçek yaşam zorluklarında incelemek için profesyonellerden destek alır.

High 5 markası doğru sporcu beslenmesi ile daha hızlı yarışabileceğine ve ek eğitim almadan daha ileri gidilebileceğine inanır. High 5 bu amaçla profesyoneller tarafından test edilir. Sporseverleri hedeflerine ulaştırmak için yeterli besin desteği ürünlerini tasarlamaya çalışır. High 5 uzmanları titizlikle test yapmanın yanı sıra, yüksek yoğunluklu antrenmanlar sırasında da ürünleri teste tabi tutan Alman profesyonel bisiklet takımı ile yakın bir şekilde çalışır.

HIGH5, çok çeşitli spor dallarından sporcularla yakın bir ilişkiye sahiptir. Birinci sınıf sporcularla çalışmak, ürünlerin en zorlu koşullarda sürekli iyileştirilmesine katkı sağlar. Bu sporcular yaptıkları spordan bağımsız olarak her tip sportif yetenek alanında ürünleri test eder ve uzmanlarla gözlemlerini paylaşır.

High 5, laboratuvardaki bilim insanları tarafından titiz testlerden geçen ürünleri, dünyanın en zorlu etkinliklerinde yarışan birinci sınıf sporcuların geri bildirimleri ile geliştirerek sportif performansı optimize etmeyi hedefler. Marka tüketicilerin sporun tadını çıkarmasına yardımcı olmak için kalite ve güvence konusunda garantili bir ürün yelpazesi sunar.

YÜKLENİYOR..

;