Supplementler

Fropie

Fropie 2013 yılında doğal, katkısız ve lezzetli ürün seçenekleriyle sağlıklı beslenmeyi keyifli ve ulaşılabilir kılma hedefiyle kuruldu. Butik kefir üretimiyle yola çıkan Fropie, her geçen gün probiyotik üzerine ürün çeşitliliğini zenginleştiriyor ve özel probiyotikli formülleriyle sporcuların ihtiyaçlarına karşılık veriyor.

Fropie Hakkında Kısa Bilgiler

Fropie 2013 yılında kuruldu. Kurulduğu gün çıktığı sağlıklı ürün yolculuğunda, yenilikçi teknolojiler ve probiyotik odaklı ürünlerle ilerliyor. Butik kefir üretimi ile sektmre adım atan Fropie, yıllar geçse de butik üretim titizliğini korumaya devam ediyor. Hem global hem de Türkiye’den en iyi tedarikçilerle çalışarak, kaliteli içerikler sunuyor.

Fropie Ürün Çeşitliliği

Ürünlerinde koruyucu ve katkı maddesi kullanmayan Fropie, sporcu sağlığı için oldukça önemli probiyotikleri formülüne eklemeye özen gösteriyor. Bademden kajuya, Berzilya cevizinden yer fıstığına doğal ve lezzetli alternatifler probiyotik barları sporcularla buluşturuyor.

Ürünlerin tamamında probiyotik içerğine yer veren Fropie, tüm spor branşları ile ilgilenen sporculara hitap ediyor. Bisiklet, ironman, triatlon vb. dayanklılık sporlarından fitness ve performans sporlarına, vücut geliştirme sporlarına kadar her alanda ve seviyede sporcuya hizmet veriyor.

Fropie Öne Çıkan Ürünleri

Fropie’nin öne çıkan ürünleri arasında probiyotik barlar yer alır. Üstün kaliteli probiyotik içeriği ile  Türkiye’nin ilk probiyotik barı olma özelliğini taşıyan ürünlerinde ilave şeker ve gluten yer almıyor. Katkısız ve koruyucusuz olma özellikleriyle öne çıkan sporcu barları formüllerindeki kaliteli probiyotik ile vücuttaki protein aktivitesini iyileştirmeyi hedefliyor.

Fropie Nerede Üretiliyor?

2019 yılında global bir gıda, kahve ve kuruyemiş tedarik firması olan Voicevale ile birleşen Fropie, ürünlerde yer alan içerikleri tarladan satışa giden süreç boyunca izliyor. Tüm tedarik ve üretim süreçlerini doğa dostu koşullarda, uluslararası gıda ve çevre güvenliği standartlarına uygun bir biçimde, Voicevale güvencesiyle gerçekleştiriyor.

YÜKLENİYOR..

;