Supplementler

Seçimlerinize uygun bir sonuç bulunamadı.
Tekrar arama yapabilir veya kategori seçimi yapabilirsiniz.

Free

Free gün içinde vitamin, mineral ve gıda takviyelerine hızlıca ulaşıp, pratik bir şekilde tüketmek isteyen herkese yardımcı olan bir besin desteği markasıdır. Sağlıklı yaşama önem verenler seçtikleri içecekleri de dikkatle incelerler. Free vitaminli su ürünleri, ekstra kalori almadan öğünlerine vitamin ve mineral içeriklerini kolay ve hızlı bir şekilde dahil etmek isteyen herkesi mutlu eder. 

Free Ürünleri

Free ürünleri, kaynak sularından üretilir ve içeriğinde kaliteli ham maddeler mevcuttur. Free ürünlerinin içerisinde bulunan vitamin ve mineraller zengin içerik formülasyonları oluşturur. Free ürünleri öğünlerinde eksta kalori almadan sağlıklı içecekler tüketmek isteyen herkese hitap eder çünkü şeker içermezler. Yoğun iş ve okul temposu sırasında, vitamin ve mineral zengini seçeneklere pratik bir şekilde ulaşmayı sağlayan bir marka olan Free, lezzetli aromalarla kullanıcılarıyla buluşur.

Free Kalite Standartları

Free markasının tüm ürünleri ISO 9001, 22000, GMP ve Helal sertifikalı tesislerde üretilmiştir. Free, kalite ve güvence standartlarına uygun ürünleri ile tüketicilere hizmet eden bir markadır. Free ürünlerinde alanında dünyanın en iyileri arasında yer alan Firmenich marka aroma çeşitleri kullanılmıştır. Ürünler şeker içermemektedir. Free ürünlerinde tatlandırıcı mevcuttur. Free ürünlerinden en kaliteli ham maddeler kullanılmış zengin içerik formülasyonları sunulmuştur.

YÜKLENİYOR..

;