Supplementler
Bu ürünler için stok tükenmiştir

Fa Nutrition

FA Nutrition, 2009 yılında Tadeusz Zarebski tarafından Polonya’da kurulmuştur. FA Nutrition firması, yüksek kalitede hammade içeren ve son teknolojilerle birlikte geliştirirerek ürettiği ürünleri, 42 adet ülkeye gönderimini gerçekleştirmekte ve dünya çapında birçok orginazsyona sponsor olmaktalardır.

FA Nutrition Hakkında Kısa Bilgiler:

FA Nutrition firması müşterilerine, uygun fiyatta ve yüksek kalitede içeriğe sahip gıda takviyeleri üretmeyi  ve müşterilerini hedefleri doğrultusunda bilgilendirip, kısa ve daha sağlıklı bir şekilde bu hedeflerine ulaştırmayı hedefleyen bir firmadır.

FA Nutrition’ın Ürün Çeşitliliği:

FA Nutrition; protein tozu, amino asit, kilo ve hacim kazandırıcı ürünler, L-Karnitin ve CLA, performans ve güç arttırmaya yardımcı ürünler gibi, birçok kategoride ürün üretmekte ve dünyanın çeşitli ülkelerine bu ürünlerinin gönderimini gerçekleştirmektedir.

FA Nutrition’ın Öne Çıkan Ürünleri:

FA Nutrition’ın öne çıkan en önemli ürünlerinden birisi, “Xtreme” serisine ait, “Beef Amino” ürünüdür. Kırmızı etten elde edilen hammadesi ile yüksek miktarda protein içermektedir. Ayrıca içerisinde yağ ve kolesterol bulunmamaktadır. Anabolik ve anti-katabolik süreci destekeleyebilmesi sayesinde, kas üretimini oldukça olumlu yönde etkilemektedir.

FA Nutrition Sponsorları:

FA Nutrition’ın sponsor olduğu, dünya çapında bir kaç ünlü atlet ve sporcunun isimleri şu şekildedir:

  • Hugo Harris
  • Nick Alexander Jones
  • Agnes Lagare
  • Joselin Dasilva
  • Frankie Carter

YÜKLENİYOR..

;