Supplementler
Eti Maximus Şarj Bar 50 Gr

8 TL

Puanı: 84/100

Bu ürünler için stok tükenmiştir

Eti

ETİ markası sektörde yolculuğuna 1961 yılında başlamış ve Firuz Kanatlı tarafından kurulmuştur. Türkiye’de paketli bisküvi ve kek gıdalarında öncü ürünleri ile tüketicinin güvenini ve sevgisini kazanmış köklü bir marka olan ETİ, günümüzde 45 farklı marka ve yaklaşık 300 adet ürün çeşidine sahiptir.

ETİ Ürünleri

ETİ ürünleri; bisküvi, gofret, kraker, kek, turta, lifli ürünler olarak çok çeşitli kategorilerde tüketicilerle buluşmaktadır. Bunların yanı sıra ETİ çikolata, kahvaltılıklar, dondurulmuş gıdalar, bebekler için ürünlerle de sektörde önde gelen lider markalar arasında yer almaktadır. ETİ yeni nesil beslenme trendlerine uygun, sağlıklı ve sporcu dostu ürün çeşitleri ile de tüketicilerine hizmet vermektedir. Sadece sağlıklı ve lifli ürünleri ile değil aynı zamanda protein oranı yüksek Eti Maximus Şarj gibi protein bakımından zenginleştirilmiş ürünleri ile de dikkat çekmektedir. Eti Maximus Şarj protein barda yer fıstığı, kazein whey protein ve hurmanın lezzetli birleşimi ile hızlıca gereken enerji sağlanabilir ve günde 1-2 kez ara öğünlerde tercih edilebilmektedir.

ETİ Kalitesi ve Güvencesi

ETİ ürünleri ileri, çağdaş, yeni ve hijyenik üretim sistemleri ile el değmeden üretilmektedir. Ürünler yüksek kapasitede üretilir ve “TPM Mükemmellik Ödülü", “TPM Süreklilik Ödülü” ve “TPM Özel Ödülü” almıştır. Marka 2010’da BRC(British Retail Concortium Global Standarts) belgesini almıştır. ETİ fabrikaları TS EN ISO 9001:2008 Kalite Yönetim Sistemi ve TS EN ISO 22000 Gıda Güvenliği Yönetim Sistemi sertifikalıdır. ETİ dünya çapında ve Türkiye’de inovatif üretimin öncülerinden olmuş gerek proseslerde gerek ürün seçeneklerinde farklı ve yenilikçi bakış açısı ile tüketicinin sevgisini kazanmıştır. ETİ, Topkek, Popkek, Browni Intense, Sütburger, Balık Kraker, Pizza Kraker, Crax gibi ürünleri ile adından uzun yıllar söz ettirmiş ve yarattığı yeni lezzetli seçeneklerle de her zaman halkın beğenisini kazanmayı başarmıştır.

YÜKLENİYOR..

;