Supplementler
Eric Favre Mass Gainer Zero 6000 Gr

1130 TL

Puanı: 82/100

Eric Favre BCAA Zero 8:1:1 500 Gr

445 TL

Puanı: 85/100

Bu ürünler için stok tükenmiştir

Eric Favre

ERIC FAVRE® laboratuvarı, “yeni nesil” gıda ve kozmetik takviyeleri geliştiren, sektöründeki en dinamik ve yenilikçi Fransız markalarının başında gelir. Bugün 70'ten fazla ülkede satışa sunulan ve Fransa'da spor salonlarından özel mağazalara pek çok yerde yaygın olarak karşımıza çıkan Eric Favre® markası, 25 yılı aşkın süredir gıda takviyeleri ve sporcu beslenmesi konusunda uzman Les Trois Chênes grubunun kurucusunun adını taşır.

Eric Favre® Hakkında

%100 Fransız markası olarak tanınan Eric Favre®, spora duyduğu tutkuyu evrensel değerlerle paylaşmayı ve ister deneyimli bir sporcu olun, ister ara sıra spor yapan bir birey olun, sağlık için gerekli olan düzenli fiziksel aktivite yapmak isteyen herkesi desteklemeyi ve onlara ilham vermeyi hedefliyor. Ürünlerin menşei Fransa ve geliştirme laboratuvarından üretime hepsi Fransa’da gerçekleştiriliyor.

Eric Favre® ekibi, araştırma ve geliştirme merkezinde, günlük yaşamın zorluklarını aşmak ve hedeflerine ulaşmak isteyen herkese sağlıklı ve yenilikçi çözümler sunmak için doğadan ve faydalarından ilham alıyor. Laboratuvar ekibi tarafından yıllarca yürütülen araştırmalar sayesinde sağlıklı ve aktif bir yaşamı desteklemek için üstün kalitede, son teknoloji aktif bileşenlere sahip yenilikçi ürünler geliştiriyor.

Eric Favre® Ürün Çeşitliliği

Oldukça geniş bir ürün yelpazesine sahip Eric Favre markası, sadece üst düzey sporcuların değil, her seviyeden spor yapan kullanıcıların ihtiyaçlarını karşılamak için üstün kalite gıda takviyeleri sunuyor. Laboratuarlarında ayrıca, kozmetik ve saç boyama ürünleri gibi ürünler başta olmak üzere, farklı alanlarda kullanıcıları destekleyen sağlık ve güzellik serileri geliştiriliyor.

Fitness, vücut geliştirme, koşu, bisiklet, atletizm, yüzme gibi tüm spor branşlarından dünya sporcularının tercihi marka, performans, dayanıklılık ve gelişim hedeflerine ulaşmanıza yardımcı olmak için her gün yeni ürünler geliştirmeye devam ediyor. Hedeflere ulaşan bu yolda, lezzet seçenekleriyle keyifli bir kullanımı da beraberinde getiriyor. Eric Favre Ar-Ge departmanı ve marka elçileri tarafından test edilip onaylanan en iyi tatları ve en hoş dokuları seçmeye özellikle özen gösteriyor.

Eric Favre® Öne Çıkan Ürünler

Farklı farklı ihtiyaçlara cevap vermek için üstün kaliteli hammadde seçenekleri ve son teknolojilerle ürünler geliştiren Eric Favre markasının öne çıkan ürünleri arasında Eric Favre Pure Whey Zero Protein Tozu, 4000 gr’lık ve 6000 gr’lık paketleme seçenekleri ile Eric Favre Mass Gainer Zero ve Eric Favre Glutamine Pro Zero ürünleri yer alıyor. Tüm gıda takviyesi seçenekleri, en iyi ve kaliteli içeriklerle zenginleştirilmiş şeffaf formüller sayesinde daha sağlıklı bir yaşam tarzını benimsemenize yardımcı olur.

Eric Favre® Kalite Sertifikaları

Birçok üst düzey sporcu tarafından kullanılan Eric Favre formülleri, Fransız ve Avrupa yönetmeliklerine sıkı sıkıya uygun olarak Ar-Ge departmanı tarafından geliştiriliyor. Marka, ürünlerin ambalajlarında yer alan etiketler aracılığıyla yürürlükteki en katı üretim standartlarına uygunluğu garanti ediyor: GMP, HACCP, ISO 9001, ISO 22000, ECOCERT, AB, AFNOR Anti-Doping standardı.

YÜKLENİYOR..

;