Supplementler
14 ürün listeleniyor.
BSN NO-Xplode XE Edge 225 Gr

Tükendi

Ürünü İncele
Bsn True Mass Gainer 2640 Gr

Tükendi

Ürünü İncele
BSN Syntha-6 2260 Gr

Tükendi

Ürünü İncele
BSN Amino X 435 Gr

Tükendi

Ürünü İncele
BSN Whey Protein 1870 Gr

Tükendi

Ürünü İncele
BSN R3build Edge 450 Gr

Tükendi

Ürünü İncele
BSN DNA Series Creatine 216 Gr

Tükendi

Ürünü İncele
BSN Syntha-6 Edge 780 Gr

Tükendi

Ürünü İncele
Bsn DNA L-Carnitine 500 Mg 60 Tablet

Tükendi

Ürünü İncele
BSN True Mass 1200 Gainer 4800 Gr

Tükendi

Ürünü İncele
BSN DNA Series BCAA 200 Gr

Tükendi

Ürünü İncele
BSN DNA Series Glutamine 309 Gr

Tükendi

Ürünü İncele
BSN Syntha-6 Edge 1870 Gr

Tükendi

Ürünü İncele
Bu ürünler için stok tükenmiştir

BSN

BSN (Bio-Engineered Supplements and Nutrition, Inc), 2001’den beri dinamik, eşsiz ve etkili formülleri ile sektöründe 1 numara olmaya çalışmıştır. Ürünleri için %100 güvence vermesi, müşterilerinin beklentilerinin çok üzerinde sonuç alması, markaya olan talebi gitgide arttırmaktadır. Bu felsefe sayesinde son 6 yılda 30’dan fazla spor ve beslenme ödülü kazanmıştır. BSN, 90 ülkede yaklaşık 40.000 satış noktasında ürünlerini tüketicilere sunmaktadır.

BSN Hakkında Kısa Bilgiler

BSN, 2011 yılında dünyanın en büyük protein ham maddesi üreticilerinden biri olan ve aynı zamanda Optimum Nutrition markasınında sahibi olan Glanbia tarafından satın alınmıştır.

BSN, Glanbia markasının alt markası olarak hizmet vermektedir. Glanbia, İrlanda asıllı ve 32 ülkede operasyonu bulunan, performans besinleri ve içerikleri grubudur. Glanbia sporcu besinleri; peynir, süt ve süt ürünleri ve vitamin & mineral ürünlerinde market öncüsüdür. Spor ürünlerinde Optimum Nutrition, Nutramino, BSN ve ABB markaları ile çok büyük bir kitleye hizmet vermektedir. Amerika tek başına dünyadaki en büyük market olmasına rağmen, yakın dönemde yaptıkları açılımlar ile tüm dünyaya da servis vermeye çalışmaktadırlar.

BSN Ürün Çeşitliliği ve Öne Çıkan Ürünleri

BSN’ın ürün yelpazesi çok geniştir. Sporcular ve protein ihtiyacı olan kişiler için günlük besin ihtiyaçlarını karşılayabilecek ürünleri vardır. Örneğin; BSN Syntha-6 Isolate Protein, izole özelliği ile yağ, şeker oranları sıfıra yakın ve farklı protein içerikleri ile uzun süreli bir protein kaynağı oluşturmaya yardımcı olabilmektedir. BSN Syntha-6 Protein Tozu ise antrenman öncesi ve sonrası günlük protein ihtiyacını karşılarken aynı zamanda ara öğün olarak da kullanılabilen bir üründür. BSN Syntha-6 protein ürünleri, adından da anlaşılabileceği üzere 6 farklı protein kaynağından yapılır ve bu sayede gün boyunca vücudunuzu besler. Ayrıca; amino asit, yağ yakıcı, protein bar gibi ürünleri de vardır. Pre-workout ürünü olan BSN N.O.-Xplode ise dünyada kendini kanıtlamış, çoğunlukla spor öncesi kullanılan bir üründür.

BSN Genel Merkezi

İrlandalı sektör devi Glanbia tarafından satın alınmış olsa dahi, merkezleri Boca Raton Florida’ da yer alıyor. 2001’de Delray sahili Florida’da küçük bir mağazada başlayan şirket, hala köklerinden kopmamış durumdadır.

Kalite Sertifikaları

BSN’in sahibi Glanbia, en yüksek standartlar ile üretim yapar. HACCP sistemini kullanan ve aynı zamanda ISO sertifikasına da sahip üstün kaliteli bir markadır.

Kazandığı Ödüller

Son 6 yılda 30’dan fazla ödül alan BSN aynı zamanda 2008 ve 2009 da sektörü için ’Yılın Markası’’ ödülünü almıştır.

Sponsorları

BSN bodybuilding, MMA, physique ve cross training dallarında sporculara sponsordur. Örneğin iki kere Mr. Olympia şampiyonu Flex Lewis’e sponspor olmuştur. Ayrıca India Paulino, Roelly Winklaar, Ryan Hughes ve Vitor Belfort gibi önemli isimlere de sponsordur.

YÜKLENİYOR..

;