Supplementler

Seçimlerinize uygun bir sonuç bulunamadı.
Tekrar arama yapabilir veya kategori seçimi yapabilirsiniz.

Blentra

Blentra, Magnetic (Mıknatıslı) Shaker ürünü ile sporcuların hayatını kolaylaştırmayı amaçlayan bir markadır. Kaliteli, yenilikçi ve özgün ürünler tasarlayan Blentra, Magnetic (Mıknatıslı) Shaker ürününü geliştirmiş ve satışa sunmuştur.

Blentra Hakkında

Sporcuların iyi hissetmesi için ürünlerini geliştirme amacıyla yola çıkan Blentra markası, özünde plastik sektörünün içinde ürünleri olan, Feya Plastik ve Dış Ticaret bünyesinde üretimine devam eden bir markadır. Ürünlerini daha geniş kitlelere ihtiyaç dahilinde sunabilmek için uzun soluklu ARGE çalışmalarını sürdüren Blentra, sektördeki shaker ihtiyacını giderme amacıyla Magnetic (Mıknatıslı) Shaker ürününü geliştirmiştir. Sonrasında Blentra markasının ve shaker tasarımlarının Türk Patent ve Marka Kurumundan tescil işlemleri tamamlanmıştır. Farklı renkleri ile piyasada bulunan bu ürün supplementler.com ve fitmoda.com web sitelerinde de satışa sunulmaktadır. 

Blentra Ürünleri

Blentra markası, bünyesinde geliştirdiği Magnetic (Mıknatıslı) Shaker ürünü ile ön plana çıkmaktadır. Ürünün farklı renkleri ve farklı renk kombinasyonları vardır. Bu özelliği sayesinde ise her segmentten insana ve beğeniye hitap etmesi amaçlanmıştır. Blentra Magnetic (Mıknatıslı) Shaker, spor salonlarında ve sportif aktiviteler esnasında kullanımın kolaylaştırılması ve sporculara pratiklik sağlaması için üretilmiştir. 

Blentra Ürünlerinin Fiyatları

Doğru kalite ve fiyat oranını sağlayarak tüketici beklentilerini en üst düzeyde karşılama amacıyla üretimine devam eden Blentra markası, ürün fiyatlarını herkesin ulaşabileceği bir oranda belirlemiştir. Bu sayede cinsiyet, yaş veya yaşanılan bölge fark etmeksizin her bireyin ürüne sahip olmasının kolaylaştırılması düşünülmüştür.

Blentra Ürünlerini Seçerken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Blentra ürünlerini seçerken piyasada güvenilir olmasıyla öne çıkan satış yerlerinin tercih edilmesi önemlidir. Ürünlerin orijinal olup olmadığı da kontrol edilmelidir. Almış olduğunuz Blentra ürünlerine ait ambalajın da zarar görmemiş ve bozulmamış olması bu konuda önem taşır. Supplementler.com üzerinden Blentra ürünlerine ulaşabilir, size özel indirimler ve aynı gün kargo imkanından yararlanabilirsiniz.Sıkça Sorulan Sorular

Blentra Nedir?

Blentra markası, kapak teknolojisi ile sızdırmaz shaker şişe ürünleri üreten bir markadır. Ürün aynı zamanda mıknatıs özelliği ile ön plana çıkar. Magnetic Shaker adlı ürünü piyasaya sunan Blentra markası, Feya Plastik ve Dış Ticaret şirketine bağlı olarak günümüzde faaliyetlerini sürdürmektedir. 

Blentra Ürünleri Nasıl Kullanılır?

Blentra ürünleri, spor aletlerine ve cep telefonlarına mıknatıs ile yapışma özelliğine sahiptir. Blentra Magnetic Shaker'ın kısa olan magnetic yüzeyi metal olan spor aletlerine yapıştırılmak için kullanılır. Ürünün spor aletlerine yapıştırarak kullanabilirsiniz. Daha sonra ise akıllı telefonlarınızı Blentra Magnetic Shaker'ın uzun magnetic yüzeyine güvenle yapıştırarak kullanabilirsiniz.

Kimler Blentra Ürünlerini Kullanabilir?

Eğer Blentra ürünlerini kullanmak istiyorsanız öncelikle ürünü inceleyebilir, size uygun olup olmadığını karşılaştırabilirsiniz. Daha sonrasında ise size uygun olduğunu düğündüğünüz ürünü supplementler.com adresinden satın alabilirsiniz.

Blentra Ürünleri Nereden Satın Alınır?

Blentra ürünlerini farklı renk seçenekleri ile fitmoda.com adresinden veya supplementler.com adresinden size özel imkanlar, indirimler ve farklı ödeme seçenekleri ile satın alabilirsiniz. 

Blentra Ürünleri Nasıl Kullanılır?

Ürünü direktiflere göre spor aletinize yapıştırıp, sonrasında telefonunuzu da doğru yere yerleştirerek ürünü kullanabilirsiniz. Ayrıca, ürünü kullandıktan sonra hemen temizlemeniz önerilmektedir. Ürün elde yıkamaya uygundur, makinede yıkamayınız.


YÜKLENİYOR..