Supplementler

Seçimlerinize uygun bir sonuç bulunamadı.
Tekrar arama yapabilir veya kategori seçimi yapabilirsiniz.

Blender Bottle

Dünyaca ünlü shaker ve saklama kabı markalarından olan Blender Bottle shaker modelleri 2017 koleksiyonuyla artık Türkiye’de. Türkiye’nin en büyük fitness ve sporcu besin destek ürünleri mağazası olan Supplementler.com’un fitness aksesuarları kategorisinde Blender Bottle çeşitlerini bulabilirsiniz. Hem günlük hayatınızda hem de spor yaparken, kullanabileceğiniz Bottle Bottle shaker ve saklama kaplarının birçok renk seçeneği bulunmaktadır.

Blender Bottle Fiyatları

Blender Bottle fiyatı, kullandığı malzeme kalitesiyle ve kullanışlı tasarımıyla değerini ortaya koymaktadır. İçersinde bulunun patentli karıştırma sistemi (BlenderBall-çırpıcı tel top) ile istediğiniz her yerde, dilediğiniz her zaman supplement karışımlarınızı kolayca hazırlayabilirsiniz. BlenderBall paslanmaz çelikten üretilmiştir ve protein tozu karışımınızı  içerken Blender Bottle sharkerınızın içinde kalabilmektedir. Asla paslanmaz, soyulmaz veya kırılmaz. Ayrıca, birçok farklı boyuttan oluşan Blender Bottle saklama kaplarıyla sağlıklı atıştırmalıklarınızı da rahatça saklayabilmeniz mümkündür.

Blender Bottle, sağlık ve fitness sektöründe sporcular için yenilikçi olan ve yüksek kalitede ürünler tasarlayıp üreten bir dünya markasıdır. Kurulduğundan beri, fitness dünyasında en çok tercih edilen shaker ve saklama kabı markalarındandır. Blender Bottle shaker ve saklama kapları, sağlamlıklarıyla, yüksek kalitesi ve kompak tasarımlarıyla bilinmektedir.

YÜKLENİYOR..

;