Supplementler
Bfixx 40% Protein Sandviç 60 Gr 10 Adet
%43
İndirim

139 TL

79 TL

Puanı: 78/100

Bfixx 50% Protein Bar 60 Gr

20 TL

Puanı: 81/100

Bfixx 40% Protein Sandviç 60 Gr
%33
İndirim

15 TL

10 TL

Puanı: 79/100

Bu ürünler için stok tükenmiştir

Bfixx

Bfixx, "Güvenli, Etkili, Leziz" sloganı ile dikkat çekici protein barlar ve sandviçler üreten bir firmadır. Antrenman öncesi ve sonrası sağlıklı ve lezzetli atıştırmalık seçenekleri arayanlara güzel seçenekler sunan firmanın ürünleri, sporseverler tarafından çokça tercih edilir.

Bfixx Tarihçesi

Avrupa ve Türkiye’de beslenme ve spor alanlarında ithalat, üretim ve pazarlama yapan Bfixx markası 20 seneden fazla bir süredir kullanıcılarını memnun eden bir markadır. Sektörde böylesine uzun bir süredir beğenilen bir marka olan Bfixx, güvenli, etkili, leziz sloganıyla sporcuların rahatlıkla tercih edebildiği sporcu atıştırmalık ürünleri imal eder.

Sadece iç pazarda değil, dış pazarda da kendini göstermeyi amaçlayan marka, üretim basamağından, ürünlerin tüketiciye ulaşması basamağına kadar kullanıcı memnuniyeti ve şeffaflığı titizlikle sürdürür.

Bfixx Ürün İçerikleri

Besin desteğinin yanı sıra, temel gıda maddeleri arasında yer alan proteinler, sporcuların sıklıkla tercih ettiği kolay taşınabilir proteinli atıştırmalıklar sayesinde çantalarda yerini almıştır. Bu gerçeği aklından çıkarmayan Bfixx yalnızca bir protein markası olmayı tercih etmiştir. Bfixx protein barlar ve sandviçler sporcuların antrenman öncesi ve sonrasında pratik bir şekilde tüketebileceği hızlı ara öğün seçenekleridir.

YÜKLENİYOR..

;