Supplementler
Scitec Casein Protein 920 Gr

179 TL

Puanı: 80/100

Scitec Whey Professional + Mega Arginine Kombinasyonu
%14
İndirim

1973 TL

1704 TL

Puanı: 97/100

Scitec BCAA Xpress + Creatine Kombinasyonu
%11
İndirim

868 TL

770 TL

Puanı: 94/100

Scitec Creatine + Mega Arginine Kombinasyonu
%11
İndirim

758 TL

671 TL

Puanı: 96/100

Scitec Volumass 35 + Creatine Kombinasyonu
%12
İndirim

1333 TL

1175 TL

Puanı: 96/100

Scitec BCAA Xpress + Mega Arginine Kombinasyonu
%11
İndirim

808 TL

721 TL

Puanı: 94/100

Scitec BCAA Xpress + L-Glutamine Kombinasyonu
%11
İndirim

968 TL

859 TL

Puanı: 93/100

Scitec L-Glutamine + Creatine Kombinasyonu
%12
İndirim

918 TL

812 TL

Puanı: 94/100

Scitec Volumass 35 + Mega Arginine Kombinasyonu
%12
İndirim

1273 TL

1126 TL

Puanı: 96/100

Scitec L-Glutamine + Mega Arginine Kombinasyonu
%11
İndirim

858 TL

763 TL

Puanı: 94/100

Bu ürünler için stok tükenmiştir

Scitec

Uluslararası alanda bilinen ve popülaritesini koruyan Scitec markası, birçok kategoriye ait ürünü ile sporcular tarafından tercih edilmektedir. Ürünleri, ihtiyaca yönelik olarak farklı formlarda ve gramajlarda olabilmektedir. Protein tozu, amino ve kreatin gibi alanlarda üretiminin yanı sıra kilo ve hacim ile performans ve güç gibi alanlarda da ürünlerini geliştirmeye devam etmektedir. 


Scitec Takviyeleri Çeşitleri 

Scitec markasına ait takviyeler hemen her segmente uyan farklı çeşitlere sahiptir. İhtiyaca yönelik olarak farklı amaçlarla üretilen bu ürünlerden size en uygun olanını seçerek supplementler.com adresinden satın alabilirsiniz. 

Protein Tozu 

İçeriği ve lezzet çeşitliliği açısından zengin olan Scitec protein tozu ürünleri, protein açısından yüksek değerlere sahip takviyelerden oluşur. Farklı aromalara sahip olması sayesinde ise her bireye uygun lezzet olanağı tanımaktadır. Scitec protein tozu ürünleri supplementler.com adresinde satışa sunulmaktadır. 

Amino Asit 

Scitec amino asit kategorisinde; BCAA, glutamin, amino asit kombinasyonları gibi farklı içeriklere sahip takviyeler bulunur. Genellikle ihtiyaç doğrultusunda kişiler bu kategorideki ürünleri seçebilirler. Bu kategorideki ürünlerin farklı formları da bulunabilmektedir. İçerikleri de farklı olabilen amino asit takviyesi ürünlerini supplementler.com adresinden seçebilirsiniz. 

Kilo ve Hacim 

Scitec kilo ve hacim kategorisinde karbonhidrat ile protein içeriği zengin olan ürünler yer almaktadır. Bu ürünlere ihtiyaç duyanlar için Scitec kilo ve hacim takviyeleri supplementler.com adresinde satışa sunmaktadır. 

Performans ve Güç 

Scitec performans ve güç kategorisindeki ürünler kullanıcılarda farklı etkiler yaratmak amacıyla geliştirilen takviyeleri kapsar. Ürünler ihtiyaca yönelik farklı formda ve içerikte olabilmektedir. 

Kreatin 

Bazı dış etkenler dolayısıyla vücuttaki kreatin seviyelerinde bireysel farklılıklar oluşabildiği için kreatin bileşeni takviye olarak da alınabilmektedir. Scitec kreatin kategorisinde kreatin içeren takviye ürünleri bulunmaktadır. Bu ürünlere supplementler.com adresi üzerinden ulaşabilirsiniz. 


Scitec Takviyelerinin Formları

Scitec takviyeleri; toz ve kapsül gibi farklı formlarda yer alır. Bu formlar, Scitec ürünlerini tercih eden kişilere farklı kullanım kolaylıkları sunar. 


Toz

Toz formdaki Scitec ürünleri, genellikle takviye tüketimini sıvı besinler ile karıştırarak almak isteyenler tarafından tercih edilir. Bu formdaki takviyeler toz halindedir ve direktiflere uygun olarak besinlerle karıştırılarak tüketilir.

Kapsül

Scitec takviyelerinde kapsül form en çok tercih edilen formlardan biridir. Pratik kullanımı ve kolay taşınabilirliği sayesinde kapsül Scitec takviyesi yetişkin bireyler tarafından ilgi görmektedir. Yutulduktan sonra kapsüller vücut tarafından sindirim sürecine dahil olur. Genellikle takviyeleri hızlı ve pratik şekilde almak isteyen kişiler tarafından tercih edilmektedir. 


Scitec Takviyesi Fiyatları

Scitec markasının takviyeleri; formuna veya gramajına göre farklı fiyatlarda olabilir. Büyüklüğü, miktarı, kullanım amacı ve yaş aralığına göre üretilmesi gibi faktörler de Scitec takviyesi fiyatlarını etkileyebilmektedir. Farklı gramaj ve formlardaki Scitec takviyelerini supplementler.com adresinden satın alabilirsiniz. 


Scitec Takviyelerini Seçerken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Scitec ürünlerini seçerken piyasada güvenilir olmasıyla öne çıkan satış yerlerindeki ürünlerin tercih edilmesi önemlidir. Ürünlerin orijinal olup olmadığı da kontrol edilmelidir. T.C. Tarım ve Orman Bakanlığı onayı ve izin numaraları kutunun üzerinde bulunmalıdır. Almış olduğunuz Scitec ürünlerine ait ambalajın da zarar görmemiş ve bozulmamış olarak size ulaşması da bu konuda önemlidir. Türkiye’nin en çok tercih edilen online alışveriş sitelerinden biri olan supplementler.com adresinde Scitec ürünleri satılmaktadır. İstediğiniz Scitec ürününü buradan seçebilir ve satın alabilirsiniz.


Sıkça Sorulan Sorular 

Scitec Takviyeleri Nasıl Kullanılır?

Scitec takviyeler farklı formlara sahiptir. Bu formların kullanım şekilleri farklılık gösterebilir. Kapsül formdaki takviyeler sıvı yardımıyla kullanılırken; toz formdakiler besinlere karıştırılarak tüketilebilir. En doğru sonuç için takviye kutusunun üzerindeki kullanım direktiflerine göz atabilirsiniz. 

Kimler Scitec Takviyelerini Kullanabilir?

Takviye kullanım yaşları takviye türüne göre değişkenlik gösterebilir. Herhangi bir takviye kullanmadan evvel öncelikle doktorunuza danışmanız önerilir. 

Scitec Takviyeleri Nerede Satılır?

Fiziki mağazalarda bulunabilen Scitec takviyeleri aynı zamanda supplementler.com sitesinde de satılmaktadır. Siz de Scitec takviyelerine sahip olmak istiyorsanız; güvenilir ve şeffaf bir alışveriş anlayışını deneyimlemek için supplementler.com adresini tercih edebilirsiniz. 


YÜKLENİYOR..

;