Supplementler
Reflex Instant Mass 2400 Gr

699 TL

Puanı: 84/100

Reflex Creapure Creatine 250 Gr

599 TL

Puanı: 93/100

Reflex Creapure Creatine 500 Gr

999 TL

Puanı: 96/100

Reflex Native Whey Protein 1800 Gr

1349 TL

Puanı: 87/100

Reflex BCAA Intra Fusion 400 Gr

379 TL

Puanı: 88/100

Reflex Native Whey Protein 1800 Gr + BCAA 400 Gr Kombinasyonu
%11
İndirim

1753 TL

1560 TL

Puanı: 92/100

Reflex Nutrition

Reflex, 20 yılın üzerindeki tecrübesiyle, sporcu beslenmesi konusunda çalışmalarını sürdüren firmalar arasında yer almaktadır. Sporseverlere en yüksek faydayı sağlayabilmek için kaliteli ürünler üretmeyi, uyarlamayı, iyileştirmeyi ve geliştirmeyi hedeflemektedir. Reflex her zaman yenilikçi olmaya gayret eden bir markadır.

Uzun süredir sporcu ürünleri alanında hizmet veren Reflex, her zaman aktif bir biçimde inovasyon yaparak monotonluktan kaçınmak için elinden gelen her şeyi yapmaktadır. En yeni trendleri araştırmaktan, verimli materyaller elde etmeye kadar her zaman önde olmayı hedefleyen bir firma olarak dikkat çekmektedir.

Reflex Nutrition Ürünleri

Marka, Reflex BCAA Intra Fusion, Reflex Native Whey Protein gibi sporcu beslenmesine yardımcı olan ürünleri ile dikkat çekmektedir.

Reflex protein ürünlerinde soya proteini kullanmamayı tercih etmektedir. Ayrıca marka ürünlerinde kalite seviyesi yüksek mineraller kullanmaktadır. Kalite standartlarına büyük önem veren marka kullanıcılarını bu özelliklere sahip ürünlerle buluşturmaktadır. Reflex ürünleri sadece otla beslenen ineklerden elde edilen peynir altı suyu kullanılarak üretilmektedir. Ürünler, hormon ve antibiyotik içermeyen bir beslenme düzeninde ve çim ile beslenen ineklerin sütünden elde edilen peynir altı suyu proteini kullanılarak imal edilmektedir.

Reflex Nutrition Kalite ve Güvencesi Kapılarını ilk kez 1996 yılında açan firma bu tarihten itibaren, sporcu beslenmesi konusunda birçok yenilik getirerek ilerlemiştir. Bugün, hala besin takviyeleri konusunda çalışmalarını sürdüren firma her zaman daha iyisini yapmayı hedeflemektedir. Reflex, gelecek yıllarda da, spor dünyasına katkıda bulunabilmek için araştırmalarına devam etmeyi planlamaktadır.

Reflex Nutrition tüm süreçleri kontrol edip, kalite standartlarına uygun ürünler üretebilmek için 2012 yılında, kendi tesislerini açmıştır. Böylece üretilen her şey bu tesislerde titiz kriterler doğrultusunda imal edilmektedir. Reflex ürünleri ISO 9001, Helal, Informed-Sport sertifikalarına sahiptir.

YÜKLENİYOR..

;