Supplementler

Seçimlerinize uygun bir sonuç bulunamadı.
Tekrar arama yapabilir veya kategori seçimi yapabilirsiniz.

Inner Armour Florida merkezli bir supplement şirketidir. Vücut geliştirici ve aktif spor yapan kişiler için ürünler geliştirmektedir. Inner Armour TEST Football Academy ile beraber çalışarak her sene Amerikan futbolunun en üst düzeyinde oynayacak atletlere supplement desteği vermektedir ve sporcuların gelişimine yardımcı olmaktadır.

Inner Armour Hakkında Kısa Bilgiler:

Inner Armour ürünlerini her türlü sporcuya uygun olacak şekilde ve en üst kalite standartlarını kullanarak üretmektedir. Inner Armour’ın sponsor olduğu Amerikan Futbolu sporcuları, ürünleri sayesinde çok büyük başarılar elde etmiştir. Inner Armour protein tozları yüksek karbonhidrat, protein dengesi ve zengin BCAA değerleri sebebiyle tüketiciler tarafından tercih edilmektedir.

Inner Armour‘ın Ürün Çeşitliliği:

Inner Armour farklı türlerde protein, bcaa, kreatin ve vitamin ile mineral takviyeli ürünleri satışı yapmaktadır.

Peak Performance Series adlı serilerinde Nitro Peak ve Inner Armour Anabolic Gainer gibi ürünleri ve  protein tozları bulunmaktadır.

Lean Muscle Series ise yeni bir ürün grubudur. Bu serilerinde Whey Protein ve L-Carnitine gibi ürünler sunmuştur.

Inner Armour’ın Öne Çıkan Ürünleri:

Inner Armour’ın öne çıkan ürünleri arasında Inner Armour Anabolic Gainer yüksek miktarda protein ve karbonhidrat içeriği ile kasların glikojen ihtiyacını karşılamaya yardımcı olur. Ayrıca Kreatin, Bcaa (Lösin oranı yüksek) ve Waxy Maize içermektedir. Inner Armour Whey Protein ise 14g karbonhidrat ve 24 gram protein içeren bir protein tozudur. Karbonhidrat ve protein içeriği sayesinde özellikle vücut geliştirme dışında spor yapan kişiler için de uygundur.

Inner Armour Sponsorları:

Inner Armour vücut geliştirici ve Amerikan Futbolu oyuncularına sponsordur. Vücut geliştiriciler arasında 2013 IFBB Profesonyel sporcusu Joel Thomas gibi önemli isimler bulunmaktadır. Amerikan futbolcuları arasında TEST Football Academy’de çalışan, aynı zamanda NFL Combine üyesi olan Kevin Whimpey ve başka genç futbolcular bulunmaktadır. Inner Armour ürünleri sayesinde atletlerini daha güçlü ve hızlı olduklarını söyleyen TEST Football Academy, son 10 yıl içinde 200’den fazla NFL oyuncusu çıkarmıştır. 

Inner Armour’ın Kalite Sertifikaları:

Inner Armour ürünleri yasaklı madde içermez ve kalite kontrol firması olan Informed Choice logosu taşımaktadır.

YÜKLENİYOR..