Supplementler

Seçimlerinize uygun bir sonuç bulunamadı.
Tekrar arama yapabilir veya kategori seçimi yapabilirsiniz.

Cyto Sport

Cyto Sport, 1998 yılında baba ve oğul ortaklar Greg ve Mike Pickett tarafından Benicia, Kaliforniya’da kurulmuştur. Kurulduğu günden bu yana spor ile alakalı beslenme ürünleri üzerine büyümeye başlayıp her seviyedeki atlet ve sporcuların hayat tarzlarını da destekleyerek ihtiyaçlarını karşılamıştır. Cyto Sport her ürününde en üst kaliteyi ve tadı sporculara sunmayı hedeflemiştir. Cyto Sport ürünleri bugün Amerika’da 125 adet üniversite spor takımı tarafından sporcularının performanslarının arttırılması amacı ile kullanılmaktadır. Cyto Sport, Muscle Milk gibi hazır içim ürünleriyle, başarı ödülleri ve Kuzey Amerika’da her markette bir yer kazanmıştır. Amerika’da bir çok ödülün sahibi markanın ürünleri artık Türkiye'de!

Cyto Sport Hakkında Kısa Bilgiler:

Cyto Sport’un 4 farklı markasının hepsi farklı gündelik ve spor ihtiyaçlarını karşılamayı hedefler. Muscle Milk markası Stephen Curry gibi önemli sporculara sponsordur ve bu ürün grubunun amacı her insanın uygun bir fiyatta, kullanışı kolay, tadı güzel ve kaliteli olan bir protein kaynağına ulaşabilmesidir. Cyto Sport Monster Series markaları ise daha çok MMA ve vücut geliştirme yapan kişilere hitap eder ve daha yoğun protein kaynağı olan ve enerji ürünlerine sahiptir. Cytomax serileri ise 1998’de ilk çıkardıkları ürün gurubudur. Bu ürünler bisikletçi ve dayanıklılık sporcularına hitap eder, daha çok enerji kazandırmak ve rehidrasyon amaçları vardır.

Cyto Sport Ürün Çeşitliliği:

Muscle Milk serisi, hazır protein içecekleri, whey protein, gainer ürünlerinden oluşmaktadır.
Cyto Sport Monster serisi, Monster Protein, Monster Milk, Monster Mass, Monster Pump ve Monster Amino gibi ürünleri barındırır ve diğer ürünlere göre daha çok sporcu ağırlıklıdır.
Cytomax serisi, Cyto Sport’un daha çok dayanıklılık atletlerine hitap eden markasıdır. Cytomax ürünleri daha çok kompleks karbonhidrat ve enerji ürünlerinden oluşmaktadır.
Cyto Sport, CytoSport’un kendi adını verdiği serisidır ve kreatin, glutamin vb diğer ürünleri de içermektedir.

Cyto Sport Ürünleri:

Cyto Sport’un özellikle protein ve gainer ürünleri öne çıkmaktadır. Muscle Milk Protein, protein almak için çok iyi bir seçenek olmakla birlikte, Muscle Milk Gainer da  iyi bir gainer seçeneğidir. Cyto Sport’un Monster Milk ve Monster Amino ürünleri de çok tercih edilen ürünlerdir. Cyto Sport Cytomax ve diğer Cytomax ürünleri ise dayanıklılık sporlarına yatkın, enerji ihtiyacı olan bireyler için harika tercihlerdir.

Cyto Sport Nerede Üretiliyor:

Cyto Sport ürünleri Benicia, Kaliforniya’da bulunan 14,000 m2‘lik tesislerinde üretilmektedir.

Cyto Sport Kalite Sertifikaları:

Cyto Sport kendi tesislerinde en üst kalite standartları ile üretim yapmaktadır. 2007’de NSF sertifikalarını almışlardır.

Cyto Sport Sponsorları:

Cyto Sport’un her farklı serisi kendi ürün dallarındaki önemli sporculara sponsordur. Muscle Milk dünyanın en iyi basketbolcularından Stephen Curry’e sponsordur. Ayrıca 125 adet üniversite spor takımı Muscle Milk ürünlerini kullanmaktadır. Cyto Sport Monster serisi ise Chris Weidman ve MMA Power Fitness’a sponsordur. Cytomax serisi Matty Reed, Ryan Hall, Sara Hall gibi dayanıklılık sporu atletlerine sponsordur. Ayrıca bireysel olarak da şirket Shaquille O'neal, Dan Uggla, Andre Johnson ve Trey Canard gibi pek çok ünlü atlet ve sporcunun da resmi sponsoru konumundadır.

YÜKLENİYOR..

;