Supplementler
Bellanut ProMüsli 500 Gr

73 TL

Puanı: 85/100

Bellanut Pury Yer Fıstığı Ezmesi 100 Gr 12 Tüp
%10
İndirim

240 TL

216 TL

Puanı: 90/100

Bellanut Sports Hardal 280 Gr

43 TL

Puanı: 84/100

Bellanut

Bellanut, yerli ürünler ile üretim yapan bir gıda markasıdır. Yüksek protein ve lif kaynağı ürünleri özellikle sporcular için ek gıda niteliğini taşımaktadır. Trust Gıda bünyesinde bulunan Bellanut 2016 yılında kurulmuştur.

Bellanut Ürün Çeşitleri

Özellikle yerfıstığından gelen yüksek protein ve doymamış yağların faydalarından ilham alan marka sporcular için önce Bellanut Pury Fıstık Ezmesi ürününü çıkarmıştır. Her porsiyonundan gelen yüksek lif oranı sayesinde sindirime destek olabilmektedir. Tamamen yerli üretim olan bu ürünleri yüksek kaliteli üretim tesislerinde kullanıma uygun bir şekilde hazırlamaktadır.

Bellanut markası ayrıca promüsli ve prorice ürünlerine sahiptir. Sporcu atıştırmalıkları ve sporcu gıdalarını geliştirmeye devam eden marka “yemeyeceğin ürünü üretme” misyonu ile çalışmaktadır. Bu da markanın ürünlerinin kalitesi ve beğenilirliği açısından güven sağlamaktadır.

Vücudunuzun ihtiyaç duyduğu proteinin bir kısmını ve sağlıklı yağları karşılamak için iyi bir seçenek olan Bellanut Pury Fıstık Ezmesi sporcuların beğenisini toplamaktadır.

YÜKLENİYOR..

;