Supplementler

Seçimlerinize uygun bir sonuç bulunamadı.
Tekrar arama yapabilir veya kategori seçimi yapabilirsiniz.

Atkins

Atkins markası 1989 yılında Dr. Atkins tarafından kurulmuştur. Dr. Atkins’in bu markayı yaratmasındaki en büyük neden ise herkese tavsiye ettiği düşük karbonhidratlı diyetin uygulanmasına yardımcı olmasıdır. Atkins markası bünyesinde birçok farklı ürün bulundurmaktadır, bu ürünlerin çoğu protein bar ya da protein shake gibi kolay bir şekilde tüketilebilecek ve aynı zamanda kişilerin günlük protein ihtiyacını gidermeye yardımcı olacak ürünlerdir. Düşük karbonhidrat oranına sahip olan Atkins ürünleri uygun protein içerikleri sayesinde kişilerin diyet döneminde kilo kontrolü yapmalarına yardımcı olmaktadır.

Atkins markasının bir diğer önemli özelliğiyse ürünlerinin tat bakımından gerçekten ileri bir seviyede olması. Yüksek protein içeren protein barların birçoğunda tat her zaman için beklenenin altında olmuştur ancak bu durum Atkins protein barları ile çok farklı bir noktaya gelmiş bulunmaktadır.

Dr. Atkins Diyeti Hakkında Kısa Bilgiler:

Dr. Atkins’in diyet programı, günümüzde ki en popüler zayıflama yöntemlerinden biridir. Bu programın zayıflamaya yaklaşımı sadece beslenme konusunda değil tüm yaşam biçiminde bir değişiklik yapmanızı sağlar. Diğer yaşam tarzı değişikliklerinin aksine, Dr. Atkins’in diyet programını sevdiğiniz yiyeceklerle doldurabilirsiniz. Bu sebepten dolayı Dr. Atkins diyeti çoğu kişiye çok zor gelmemektedir. Dr. Atkins’in progamının genel amacı diyetinizdeki karbonhidratları azaltmaktır. Bu sayede vücudunuz enerji için daha çok yağ depolarını kullanacaktır.

Atkins’in Ürün Çeşitliliği:

Atkins’in ürün yelpazesi protein barları, protein shake’leri, yüksek proteinli donmuş öğünler ve yüksek proteinli şekerlerden oluşmaktadır. Atkins’in tüm ürünlerinin tatları marketteki diğer ürünlere göre üst düzeydedir. Yukarıda bahsettiğimiz tüm ürünler protein içeriği ve güzel tatları sayesinde beğenilmektedir.

Atkins’in Öne Çıkan Ürünleri:

Atkins’in başarılı ürünleri arasında Endulge Chocolate Coconut Bar adlı düşük şeker ve yağ oranına sahip ancak tadı çok beğenilen bir ürünü vardır. 

YÜKLENİYOR..

;