Supplementler
Waspco Arı Polenli Protein Bar 50 Gr
%22
İndirim

9 TL

7 TL

Puanı: 84/100

Bu ürünler için stok tükenmiştir

Waspco

Waspco, 2018 yılında tüketicilere sağlıklı ve besin değeri yüksek, arı polenli atıştırmalıklar sunmak için kurulan bir markadır. Dünya çapında ilk defa arı ürünlerinin bar kategorisindeki atıştırmalıklarda kullanıldığı ürünleri ile dikkat çekmektedir.

Waspco Bar Ürün Çeşitliliği

Doğanın mucizesi olarak nitelendirilebilen arı ürünlerinin barlarla buluşması Waspco markası ile mümkün olmuştur.

Waspco markasının tüm ürünlerinin içeriğinde arı polenleri bulunur. Arıların beslenmelerinde büyük bir öneme sahip olan arı poleni protein kaynağı olarak kullanılır. Arı polenleri içerdiği karbonhidratlar, lifler, amino asitler, yağlar, fenolik bileşikler, mineraller ve vitaminler bakımından besin değeri yüksek gıdalardır.

Waspco Markası Ürün İçerikleri

Lezzet ve sağlığı birleştirmeye çalışan Waspco markası, zengin besin değerlerine sahip ürün içerikleri sayesinde tüketicinin hayatına değer katmayı amaçlar. Sağlıklı beslenmeye önem verenlere yönelik hazırlanan bu damak tadına hitap eden atıştırmalıklar, tüketiciye üstün bir ara öğün seçeneği sunar.

Her yaş grubuna uygun olan ve günün her saatinde tüketilebilen Waspco bar ürünleri doğal içeriğiyle tüketicilerin kalbini kazanır. Bu sağlıklı atıştırmalıklar tüketicilere hem lezzeti hem de zengin besin değerlerini sunan bir içerik kombinasyonuna sahiptir. Tüm dünyada arı poleni içeren tek bar markası Waspco’dur.

Waspco Kalite ve Güvencesi

Waspco bar ürünlerinde kullanılan arı poleni formülasyonu, dünya çapında tam gıda olarak adlandırılan tek besin bileşenidir. Arı poleninin içeriğinde 250'nin üzerinde yararlı besin bileşeni mevcuttur.

Waspco ürünleri glüten, koruyucu, katkı maddesi ve şeker içermez. Bu bakımdan tüm yaş gruplarının severek tüketebileceği lezzetli atıştırmalıklardır.

YÜKLENİYOR..

;