Supplementler
SiS Go Hydro 20 Tablet
%29
İndirim

90 TL

64 TL

Puanı: 87/100

SiS GO Energy Mini Bar 30 Adet
%9
İndirim

330 TL

299 TL

Puanı: 87/100

SiS Overnight Protein 1000 Gr

269 TL

Puanı: 84/100

SiS BCAA Perform 255 Gr

169 TL

Puanı: 85/100

SiS GO Electrolyte Powder 500 Gr

95 TL

Puanı: 83/100

SiS Go Hydro 20 Tablet x 8 Adet
%16
İndirim

680 TL

569 TL

Puanı: 87/100

SiS GO Energy Mini Bar 1 Adet

12 TL

Puanı: 86/100

SiS GO Energy Powder 1600 Gr

209 TL

Puanı: 84/100

SiS GO Isotonic Energy Gel 60 mL

11 TL

Puanı: 89/100

Bu ürünler için stok tükenmiştir

SIS

SiS yani "Science in Sport" markası, sporcu ürünleri ile sporseverleri hedeflerin ulaşmalarına yardımcı olmaya odaklanmaktadır. Kalite ve performans konusuna önem veren marka bilim ile sporu birleştirmeyi amaç edinmiştir. 

SiS Ürünlerini Kullananların Yorumları

SiS ürünlerini kullananlar, diğer ürünlerde olduğu gibi deneyimlerini Supplementler.com’un yorumlar bölümünde paylaşmaktadır. Ürünü satın alan ve kullanan kişilerin yorumlarından faydalanmak için bu bölümü inceleyebilirsiniz.

SiS’in Ürün Çeşitliliği

Bilinçli spor, bilimsel beslenme, kalite taahhüdü konularına büyük önem veren firma, özellikle koşu, yüzme, triatlon ve fulbol gibi uzun süreli ve dayanıklılık gerektiren spor dallarına yönelik geliştirdiği ürünlerle dikkat çekmektedir. En çok bilinen ürün gruplarının başında karbonhidrat jelleri bulunmaktadır. SIS, bilimin ve beslenmenin sporseverlerin performansında sınırlarını zorlayabilmeleri için kullanılabileceğini ürünleri ile kullanıcılarına göstermeyi hedeflemektedir. SiS dayanıklılık ve beslenme hususlarında çalışmalar yapan bir markadır. Sporseverlere güvenilir, testlerden geçmiş, dayanıklılığı hedef alan ürünler sunmaktadır.

SiS şu anda profesyonel bisiklet organizasyonları Team SKY, British Cycling, Cycling Australia ve USA Cycling resmi beslenme partneridir. SiS aynı zamanda ABD Triathlon’un resmi partneridir. SIS, 40'ın üzerinde profesyonel İngiliz ve İskoç Ligi futbol takımının yanısıra dünyanın en popüler futbol kulübü Manchester United FC'ye spor ve beslenme partneridir. Buna ek olarak, Olympians Sir Chris Hoy MBE ve Mark Cavendish MBE’in marka elçileridir.

SiS’in Kalite ve Güvencesi

SIS uzmanlardan oluşan ekibi ve Sir Chris Hoy, Katarina Johnson-Thompson gibi seçkin sporculardan meydana gelen geri bildirimlerle birleştirdiği tecrübesi ile kalite konusuna büyük önem vermektedir. SIS mevcut güvenilir dayanıklılık beslenme ürünleri yelpazesini yenilemeye ve geliştirmeye önem vermektedir.
SIS, doping kontrol laboratuvarı ve LGC tarafından onay alan ürünler sunmaktadır. SIS, dünya çapında birçok spor dalında profesyonel ve olimpik sporcular tarafından güvenilen bir markadır. Bu güvenin en önemli bileşeni, markanın tedarik zincirine ve ürünlerine giren yasaklanmış maddelerin önlenmesine yönelik yaklaşımıdır. Marka kalite standartlarına verdiği önemle aşağıdaki ödülleri almıştır:

 • 2017 The Running Awards - Nutrition Brand of the Year
 • 2017 Functional Sports Nutrition Awards - Best Performance Products
 • 2017 Runner's World Best Nutrition Product - Science in Sport GO Caffeine Shot
 • 2016 Men's Running Award for Best Pre-Race Nutrition Product - GO Hydro + Caffeine
 • 2016 Men's Running Award for Best Healthy Snack & Protein Based product - WHEY20
 • 2016 Men's Running Award for Best Post-race nutrition - REGO Rapid Recovery
 • 2016 The Running Awards - Best Nutrition Brand
 • 2015 Runner's World Personal Best Award for Best Nutritional Product - Science in Sport GO Energy + Caffeine Gel Double Espresso
 • 2014 Functional Sports Nutrition Award for Best Energy Gel Product - GO Isotonic Energy Gel
 • 2013 Tesco Healthcare Award for best Category Supplier of the Year
 • 2013 Sweatshop Running Industry Award for Best Nutrition Product - GO Isotonic Energy Gel

YÜKLENİYOR..

;