Supplementler
Gnc Women's Ultra Mega 90 Tablet
%87
İndirim

224 TL

29 TL

Puanı: 86/100

GNC Mega Men 90 Tablet
%16
İndirim

250 TL

209 TL

Puanı: 94/100

GNC Men's Arginmax 90 Tablet
%62
İndirim

259 TL

99 TL

Puanı: 88/100

GNC BN Formula 120 Tablet
%78
İndirim

129 TL

29 TL

Puanı: 91/100

GNC Ginseng Complex 90 Kapsül

289 TL

Puanı: 82/100

Bu ürünler için stok tükenmiştir

GNC

David Shakarian tarafından 1935 yılında Amerika Birleşik Devletleri’nde kurulan General Nutrition Center, dünyanın önde gelen sporcu besinleri, vitamin, mineral ve bitkisel ürünleri markasıdır. Özellikle 1960’larla birlikte sağlıklı beslenme konusunda artan merak ve bilinç ile yavaş yavaş büyüyen GNC, 1980’lerin başında 1000’i aşan sayıdaki mağazasıyla kısa sürede dünya pazarında aktif bir şekilde hizmet vermeye başlamıştır. Günümüzdeyse GNC mağazaları, Amerika Birleşik Devletleri’nde 5.500’ün üzerinde noktada, dünya çapındaysa 54 ülkede bitkisel ürünler ile sporcu beslenme destek ürünlerinin perakende satıcılığını yapmaktadır.

GNC ve Kalite

Kaliteyi en güçlü yatırımları olarak gören ve standartlarını her daim yüksek tutan GNC ürünleri, insanların yaşamlarını sağlıklı bir şekilde sürdürebilmelerinde ve sporcuların performanslarını geliştirmelerinde ihtiyaç duydukları ürün ve bilgileri kullanıcılarına sunmaktadır. Sporcu ürünlerinin yanı sıra, bitkisel içerikli ürünleriyle vitamin ve mineral destekleri de üreten GNC, kalite bütünlüğünü sürdürebilmek adına sürekli bilimsel araştırmalar yaparak sağlıklı yaşam ürünleri ve özel patentleri ile yenilikçi yapısını korumaktadır. Yeni ürün yaratmadan üretime ve paketleme sürecine kadar bütün aşamalarda yüksek kalite standartlarını uygulayan GNC, tüm ürünlerinde Amerikan Sağlık Örgütü FDA (Food & Drug Administration) tarafından kabul edilen RDA (Recom-mended Daily Allowance) standartlarına uymaktadır.

GNC sporcu proteinleri ve gıda takviyeleri ürünlerinden bazıları; GNC L-Arginine L-Ornithine L-Lysine Kapsül, GNC Ginseng Complex Kapsül, GNC BN Formula Tablet, GNC Women’s Ultra Mega Tablet ve GNC Men’s Arginmaz Tablet’tir.

GNC Gıda Takviyeleri Kullanımı

  • GNC gıda takviyelerinin sağlık uzmanlarının tavsiye ettiği miktarda ve sürede kullanılmasını tavsiye ederiz.
  • Hamileler ve süt emziren anneler doktor tavsiyesi dışında GNC gıda takviyelerini veya herhangi bir destek ürünü kullanmamalıdır.
  • Maksimum fayda için GNC gıda takviyelerini düzenli olarak kullanmanızı öneririz.
  • GNC ürünleri orijinal kutusunda, nemden ve ısıdan uzakta saklamanızı öneririz.

YÜKLENİYOR..

;